Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Perveziókből, szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perveziókből, szexuális elhajlásokból ki lehet gyógyulni? Hogyan? És mi az oka, gyökere az ilyen betegségeknek?

Figyelt kérdés
Pl. szadizmus, mazochizmus, homoszexualitás. Ki lehet ezekből gyógyulni?
2011. ápr. 22. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Részben aberrációk, amik az élővilágban csak az "értelmes, gondolkodó" aggyal rendelkező embernél jönnek főleg elő, de amíg ezt az egyén élvezetesnek találja és talál is hozzá partnert, plusz nem előttem, vagy nyilvánosan csinálja addig semmi bajom vele.


Nem hiszem hogy gyógyítható lenne sajnos.

2011. ápr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

A homokosság kb 1980-ig rajta volt a betegségek listáján, de törölték.

Miért alakulnak ezek ki? Nem megfelelő családi háttér: agresszív, abnormális szülők, lelki sérülés stb.

Ki lehet belőlük gyógyulni, ha az ember talál egy megfelelő szakembert én komolyan elhatározza, hogy meg akar gyógyulni.

2011. ápr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És szakember nélkül nem tudja magát az ember vhogy "rendbeszedni"? Milyen szakember kell, pszichológus vagy pszichiáter, kettő közül melyik? És akkor ott kezdődik a megoldás h a családi háttér helyett vmi mást "alakítson ki" magában az ember mint amit a család mondott/tett?
2011. ápr. 22. 12:11
 4/4 A kérdező kommentje:
És egész pontosan mitől alakul ki pl. mazochizmus vagy konkrét elhajlás, pontosan milyen lelki sérülések és milyen családi dolgok miatt? Lehet erről vhol részletesen olvasni? Neten semmit se találtam.
2011. ápr. 22. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!