Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érzed úgy, hogy kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzed úgy, hogy kicsit sántít ez az állítás?

Figyelt kérdés

Most láttam FB-n, és hát úgy gondolom, az elvárások mennyisége nemek tekintetében inkább fordítva van.


Egy fiú elvárásai egy lánytól:

-legyen jó alakja

-smink álljon jól rajta

-körmök ápoltak legyenek, mert az vonzó

-haja mindig ápolt legyen és jól álljon

-borotválkozzon más-más helyeken

-járjon kozmetikushoz, szemöldökszedés

-jó illata legyen

-szép ruhába öltözzön, kövesse a divatot

-ne cigizzen, ne igyon


Lány elvárása a fiútól:

-ha szeretlek semmi sem érdekel, csak ne verj át.


Nehezen teljesíthető feladatok vannak ám a nők elé állítva. Persze nekik semmi más, csak ne verd át, siker, pénz, jóképűség, ugyan......


2011. ápr. 22. 15:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerinte ez korrekt!és gondolom lány vagy!
2011. ápr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem lany szerintem,csak ereztetni akarja hogy a nok mennyire erdekesek.Nekik semmi nem kell csak a szeretet es a bizalom..=)))
2011. ápr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem valóban csak a szerelem számít egy fiúnál. Az előző barátom se gazdag nem volt, se nem nézett ki jól (konkrétan mindenki kiröhögte a külseje miatt), mégis vele voltam másfél évig, mert szerettem, és végül ő szakított velem. A mostani barátomnál 1 év járás után vettem észre, hogy "jéééé, milyen helyes" (ennek már 3 éve), de ebben valószínűleg már a szerelem miatti vakság is benne van... Szerencsére Ő nem vár olyasmiket, amiket itt felsoroltál, utálja a sminket, nem érdekli, hogy még soha életemben nem voltam kozmetikusnál és em követem a divatot, nem érdekli, hogy áll a hajam és hogy hol vagyok szőrös. Az egyetlen, ami nála kikötés, hogy ne igyak és ne cigizzek, ami teljesül is nálam.

Ez úgyis mindenkinél más, nem lehet kijelenteni, hogy "minden nőnek ez kell", vagy hogy "minden férfinak ez kell".

20/L

2011. ápr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem, fiú vagyok, és pont ezt furcsállom, hogy sehol sincs megemlítve, hogy jóképűség, humorosság, sikeresség, jó fizetés, jó állás, diploma, vagányság, stb. Bár gondolom egy tinisuna fogalmazta meg, azért nincsenek benne, de azért már abban a korban is észre lehet venni a nők telhetetlenségét.
2011. ápr. 22. 15:30
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem is csak az a kikotesem hogy ne cigizzen a leany :| inni egy pohar bort ha jol esik igyon,de a cigaretta szerintem lanyoknak nem all jol,sot visszataszito.
2011. ápr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem igaz. A fiúknak sem csak a külső, a lányoknak sem csak a hűség számít. Részigazságok.
2011. ápr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
mert felszínes vagy!
2011. ápr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ha neked az, hogy "ne verd át", nagy elvárás, akkor szerintem nincsen miről beszélni.
2011. ápr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez annyit akar mondani, hogy a férfiaknek csak a külső számít, a nőknek meg a belső.
2011. ápr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én pl sosem mondtam, hogy csak hogy szeresem és semmi más nem kell. Igenis vannak fontos dolgok. Igenis legyen okos, művelt, tetszen nekem (ami nem egyenlő azzal hogy mindenkinek tetszen)...

De amit te mondasz az nem ugyanaz mint a lányok? A lányok legyenek tökéletesek, minden amit felsoroltál az oké, na de hogy a fiúnak is le kelljen valamit tenni az asztalra azt kikéred magadnak? Jaj szegény fiúk...

Amúgy tudod milyen sok idő és pénz azt a sokmindent megtenni amit felsoroltál alányoknál? Hát persze hogy nem. Én volt hogy 3-4 órát készültem mielőtt találkoztam volna az exbarátommal, és utána benyögi, hogy jaj nem elég sima a lábam? Na kösz... Ahelyett hogy csatlakoznál a nyavalygós, utáljuk a nőket csoporthoz, szerintem éld az életed és ne általánosíts.

2011. ápr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!