Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetej igaz vagy hamis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetej igaz vagy hamis az az állítás, miszert ha egy férfi 30 éves koráig nem nősül meg, akkor ott valami baj van a férfival?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem hamis.
2011. szept. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem a férfiaval hanem a nőkkel!!:D Keress már értelmes normális nőt, majd megtudod!;)
2011. szept. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz.
2011. szept. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Dottorre ***** válasza:
29%

Szerintem IGaz, bár inkább úgy fogalmaznám át a kérdést, hogy akkor valamit vagy nagyon elrontott a párválasztásban, vagy nem nő be soha a feje lágya.

25F

2011. szept. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Baj? Általában nem az ilyen emberekkel van baj, hanem a világgal. Sokszor ők a normálisak, ezért is nem tudnak beilleszkedni. Vannak persze más esetek is, de ezt sem szabad figyelmen kívül hagyni.
2011. szept. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

azzal nincs baj ha nem nősül meg, ha probálkozott, voltak kapcsolatai, vagy egy komoly és megcsalták, és nem heverte ki még, mondjuk összejött életében először 22 év körül egy csajjal, mert nem az a nőfaló tipus volt hanem komolyat akart és sikerült is, de vmiért 6-8 év mulva a csaj vmivel kikészitette, akkor siman lehet hogy nemlesz házas 30 évesen, de attol még nem a pasival van baj...

van egy rokonom is aki 30 múlt és nem házas, volt nője, de nem volt az igazi. nem találja meg mindenki fiatalon azt akivel leélheti az életét...

szumma: hamis

2011. szept. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Egy, manapság undorodnak a házasságtól. Kettő, 20 évesig bulizás, pasizás megy a legtöbb lányoknál. 20 felett pénzes pasi kifogása. Hát egy 30 éves pasi nem a 30 feletti nőket keresi! Akkor kérdezd meg mi baja lehet, ha nem nősült még meg:S
2011. szept. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok barátnőm volt még húsz évesen! Mára 31 éves vagyok. Hogy van-e valami bajom? VAN! Folyamatosan a jobb élet felé teperek, javítom a személyiségem és a kifogásokat gyártok, hogy miért nincs párom, mikor imádom a nőket.

Soha nem használtam ki senkit még, ha úgy is tűnt. Egyszerűen makacs és önfejű vagyok, a párkapcsolatot sem szeretem "félgőzzel" csinálni. Mindent amit ezen a téren tapasztaltam, óriási kudarcnak éltem meg.

A hír igaz, baj van! :-)

De elegánsan viselem...

2011. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
66%

Hamis.

Ott a gond, ha 30 éves koráig nem volt kapcsolata a pasinak. Miért kellene 30-ig mindenáron összeházasodnod valakivel, ha nem érzed hogy eljött az idő? A baráti társaságunkban ha jól számolom 4-5 házasság köttetett ezidáig. Mi a férjemmel 10 év után házasodtunk össze ( ő 29 én 26 voltam), mert jött a baba, de jól el voltunk papír nélkül is és most is. A nagy álom esküvőkről meg annyit, hogy akinek van 1-2-3... milliója egy egyéjszakás bulira, hát tegye.

2011. szept. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 DexaN ***** válasza:
100%
Én 27/F vagyok és még a mai napig nem volt egy kapcsolatom sem, pedig rengeteget próbálkoztam és már sok mindent kipróbáltam... házasság... élni szeretnék előtte, de ha nincs kivel...
2017. ápr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!