Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz ez az állítás szerinted?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz ez az állítás szerinted?

Figyelt kérdés

" Minél szebb egy nő, annál magányosabb. "


Ez igaz ?


2010. dec. 23. 13:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
nem
2010. dec. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Abból a szempontból, hogy mindig körüllengik.

Abból a szempontból viszont igaz lehet, hogy betalálják a nullaagyú, kigyúrt, vagy rózsaszíninges ficsúrok, és velük csak "magányos" lehet.

2010. dec. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 sasna ***** válasza:
77%
nem tudom.. :S lehet benne vmi, mert a férfiak a külsőségekre mennek.. és attól 1 nő nem lesz kevésbé magányos, h egyre többen akarják megd.gni..
2010. dec. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors, normális válaszokat.
2010. dec. 23. 14:01
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Pedig szerintem igaz. Az igazán szép nőket (Úgy értem nem csak kinézetre hanem kisugárzás, minden. Tehát nem egy beképzeld flegma p*csa) azoktól tartanak a férfiak, félnek a visszautasítástól és ezért a közelébe sem mennek.

Igen, ők sokáig magányosak minden szempontból, mert a lányok pedig irigyek és azért közösítik ki.

2010. dec. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 sasna ***** válasza:
a pasiknak az üresfejű libák kellenek.. ha van vkin 1 kis felesleg, az már nem is ember.. :S
2010. dec. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
értem köszönöm, felpontoztalak titeket. :)
2010. dec. 23. 14:08
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Micsoda hülyeség. Nem igaz. Alapból a szép emberek, legyen az nő vagy férfi, könnyebben beilleszkednek, könnyebben ismerkednek, könnyebben elfogadják őket. Ezekből kifolyólag nem hinném hogy minél szebb egy nő (vagy akár férfi), annál magányosabb. Ha mégis, akkor az nem a kinézete miatt van.
2010. dec. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ez inkább: "Minél szebb egy nő, annál kisebb az esélye,hogy szűz. :D
2010. dec. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Szerintem aki nem volt egy ilyen nő helyzetében az inkább ne írjon.

Igenis magányosak.

2010. dec. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!