Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fitymaszükület? Erre gyanakszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fitymaszükület? Erre gyanakszom de nem tudom.

Figyelt kérdés

Sziasztok. 2 kérdésem lenne.

1: Valszeg fitymaszükületem van( nyugodt helyzetben hátra tudom húzni merev állapotban nem), szerintetek szóljak anyuéknak vagy várjam meg míg 18 éves leszek?(13/F)

2. Maszturbálás után mikor ejakuálok nem lövell ki a sperma,csak ki folyik...ez is a fitymaszükület miatt van?


2011. ápr. 22. 18:47
 1/5 Moszuke ***** válasza:
100%

ondó lövelléshez sztem nincs köze..

és ne várjál vele.. menj el dokihoz az meg meg elküld urológushoz ahol majd csak egy belegyezés kell anyucitól a műtéthez.

2011. ápr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első kérdésedre tudok csak sajnos válaszolni...


Valószínűleg igazad van, tényleg fitymaszűkületed lehet. Én azt javaslom, hogy mindenképpen szólj a szüleidnek, nem feltétlenül fontos pont az édesanyádnak, de jobban jársz ha most túl leszel rajta, mert később csak rosszabb lesz.


Sok sikert hozzá és kitartás, nem lesz egyszerű menet...

2011. ápr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor túl kell esni rajta..
2011. ápr. 23. 06:42
 4/5 anonim ***** válasza:
ööm. nekem is ez volt a problémám, de idővel helyreállt, sok masztizás után "megjavult", de dolgozni is kell rajta, például ujjal széthúzni a bőrt(persze csak a fájdalom határáig), de semmi baj nem lesz az orvosnál se...
2011. ápr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne próbáld magadtól nyújtani, azzal azt éred el, hogy berepedezik és heges lesz. Szólj inkább a szüleidnek, menjetek el orvoshoz, ott majd megmondják mit kell csinálni. Így majd ha odajutsz, hogy használni kell, biztosan nem lesz vele semmi gond.
2011. ápr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!