Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fitymaszűkület? Alap helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fitymaszűkület? Alap helyzetben feltudom húzni, de amikor áll akkor csak félig.

Figyelt kérdés
Mit csináljak?
2011. júl. 5. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
ha ez világ életedben így volt, akkor lehet h az. menj orvoshoz, elég súlyos következményei lehetnek (fitymazsák gyulladás, húgyúti fertőzés, nehezített vizeletürítés, erőltetett hátrahúzásnál a fityma makk mögé szorulása, fájdalmas merevedés)
2011. júl. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ezt műteni szokták (első voltam.)
2011. júl. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sürgősen orvoshoz...urológushoz....

Szülők nem vették észre? Ez kis gyerekkorban orvosolandó !!!

2011. júl. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nálam ezt nem vették észre gyerekkorban és most pedig szűkületem van :S Az és ezen csak 1 rutin műtét tud segíteni, amit ki lehet bírni nem érzel semmit..Maga nem a műtét a rossz hanem utána.. :s 1 hétig nagyon rossz :s
2011. júl. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Más módszer nincs, csak a műtét?
2011. júl. 5. 18:21
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy kiskoromban már felvágták egyszer...
2011. júl. 5. 19:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs....azaz 1...átoperáltatod magad nővé...
2011. júl. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szike.
2011. júl. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ffi


mint apa nem győzöm hangsúlyozni a szülői felelősséget, igaz én fürdettem a fiam, tetőtől talpig... s a letapadt fütyijét én "húztam" le jól kiáztatva, lassan...de kicsit így fájt neki, ma viszont a lányok örömére, úgy tudom, jól használja.....

2011. júl. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!