Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok a tipikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok a tipikus cicababa-külsejű, de okos, értelmes lányokról?

Figyelt kérdés
Szőke, hosszú hajam van, rózsaszín műkörmöm és strasszos, "cicababás" ruhákban járok. Egyszerűen ez a stílusom. És emiatt mindenkinek az jön le először, hogy egy buta liba vagyok, pedig már többen mondták, hogy teljesen értelmes vagyok, ha jobban megismernek, lehet velem beszélni, és nem értelmezem félre az életet. Mit csináljak ezekkel az előítéletekkel? Ti is rögtön butának meg r*bancnak tituláljátok az ilyen lányokat? 16/L
2011. ápr. 22. 20:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem, én csak azokat nézem annak aki huszonvalahány éves, akkora melle van mint a feje...

Olyan lány mint te, azt mondom hogy igen jól néz ki, habár lehet énse feltételezem hogy észlény, mindenesetre maradj is ilyen..:)


18F

2011. ápr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Szép és okos nő nem létezik. Egy nő vagy szép vagy okos. Ha mind2 akkor az férfi.
2011. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%

aki annyira értelmes mint ahogy leírod nemfesti be rózsaszínre a körmeit. nemhord műkörmöt.



"Mit csináljak ezekkel az előítéletekkel? "


fogadd el madadnak köszönheted

2011. ápr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
"cicababa-külsejű, de okos, értelmes " ---> ilyet még nem láttam, akiben ezek mind benne lennének....:)
2011. ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Akinek ilyen előítéletei vannak, azokkal ne foglalkozz.... nézd a jó oldalát, feltűnő és valószínűleg vonzó jelenség vagy :P Szerintem mindenki ilyen lányra vágyik!


17/f

2011. ápr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
aki még egyáltalán nem mellesleg értelmes is az kihagytam
2011. ápr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nekem bejön. én csak a műkörmöt utálom 19f
2011. ápr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

értelmes cicababa? hm...

ez kb olyan mint a becsületes politikus: Biztos van csak még senki sem látta

2011. ápr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Jóféle lányocska.
2011. ápr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem nincs bajom velük sőt nincsenek is előítéleteim. Szerintem nagy hülyeség azt hinni hogy csak szép vagy okos lányok vannak. Ha van olyan a aki ronda is meg hülye akkor ennek biztos van ellenkezője. Írhatsz priviben...


16f

2011. ápr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!