Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok a tipikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok a tipikus cicababa-külsejű, de okos, értelmes lányokról?

Figyelt kérdés
Szőke, hosszú hajam van, rózsaszín műkörmöm és strasszos, "cicababás" ruhákban járok. Egyszerűen ez a stílusom. És emiatt mindenkinek az jön le először, hogy egy buta liba vagyok, pedig már többen mondták, hogy teljesen értelmes vagyok, ha jobban megismernek, lehet velem beszélni, és nem értelmezem félre az életet. Mit csináljak ezekkel az előítéletekkel? Ti is rögtön butának meg r*bancnak tituláljátok az ilyen lányokat? 16/L
2011. ápr. 22. 20:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Egyszerűen ez a stílusom."


Emiatt vannak előítéletek. Ha esetleg nem stílusok szerint öltözködnél.

2011. ápr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát..igazából nem lenne rossz párosítás...az előítélet oka meg az,h a "cicababák" 90%-a nem az értelmi képességeiről híres.Igazából, hogy tényleg szép vagy-e,azt egy képről el tudnánk dönteni...hogy tényleg okos/értelmes vagy-e...ha írsz egy privit,abból megmondom;)
2011. ápr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
cicababa--->nagyképű, bunkó, flegma... ;D
2011. máj. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

van akinek ez tetszik, ha neked olyan pasik kellenek akkor hajrá. ha pedig sálas bölcsészekre buksz akkor csináld másképp. nekem ha egy lány vonzó, akkor teszek rá milyen a "stílusa", ha beszélek vele két percet úgyis kiderül milyen. a léyneg h ne mások véleménye diktálja h öltözködsz, hane ma saját elkpézelésed/tapasztalatod

22f

2011. máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok kedves kérdező. :) De én nem várom el hogy mindenki szeressen. Ez még akkor sem lenne elvárható ha átlagos lány lennék, de tény, nem vagyok az és feltűnő is vagyok. Úgy gondolom, hogy akiben van annyi hogy félretegye az előítéleteit, és nem is féltékeny annál jobb ember nem létezik. :) Örülök hogy ilyen emberekkel vehetem körül magam. :) A féltékeny, rosszakaró, és előítéletes emberekre meg senkinek nincs szüksége! :D
2012. febr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
mindenkit megbélyegeznek, de tényleg... én alternatív külsejű művész vagyok, azt gondolják rólam,hogy írok, festek,cigizek, kocsmázok és sokat filozofálok...és ezt mondjuk eltalálják. A te belsőd nincs teljes összhangban a külsőddel és ebből félreértés adódik. Nem kell foglalkozni ezzel. Magadat is és az embereket is fogadd el így. :)
2012. márc. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!