Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért nézitek a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért nézitek a lányok hátsóját? Mit éreztek amikor láttok egy szép popsit? Miért jó ez?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszi :D
2011. ápr. 23. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
igen
2011. ápr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem értem az előző választ(igen), mivel ez nem egy eldöntendő kéréds volt. de amugy nagyon jó kérdés. lehet hogy meg se tudnám magyarázni. szerintem a hormonok a felelősek, a szex képzeletét ébresztik fel bennünk és próbáljuk magunkat elképzelni az adott személlyel az ágyban. de ha meglátunk egy csajt, akkor azért bámuljuk mert nem elég az arcát látni, intimebb területeket is látni akarunk...
2011. ápr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez megmagyarázhatatlan. van hogy teljesen belebambulok. csak nézem és nézem ahogy ide-oda jár. :P
2011. ápr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Míg barátnőm volt addig nem néztem mások fenekét de mióta szakítottunk reflex szerüen jön hogy ha látok egy lányt utána nézzek hogy milyen a hátsó fele .
2011. ápr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha volt barátnöm, ha nem ugyanúgy néztem a Nöi seggeket. Nemtudom, olyan ez mint nálatok Nöknél, ha egy ruhát láttok vagy ékszert, drága autót, tudat alatti ösztön.
2011. ápr. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!