Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Gáz, ha nézek meséket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Gáz, ha nézek meséket?

Figyelt kérdés

Én nem tartom annak, de egyik osztálytársam szokott piszkálni ez miatt (gyerekes vagyok). (Külsőleg nem vagyok gyerekes)

Nem mindig azt nézek, de párszor muszáj nézni :)


15L


2011. ápr. 23. 16:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

21/f

Én is imádom a őket, főleg a Miyazaki meséket. Sokkal értelmesebb dolgokról szólnak szerintem mint a legtöbb akció vagy horrorfilm.

Osztálytársad meg ne foglalkoztasson. Te azt szereted ő meg mást.

2011. ápr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Semmi ciki sincs abban, még én is szoktam néha mesét nézni, pedig már 8-10 évesen is olyanokkal játszottam számítógépen, mint a Blood, Doom, Quake, Mortal egyszóval imádtam az ilyen agresszív játékokat, filmeket, és még jóval később is megnézzek Tom And Jerryt, vagy akármilyen mesét is.


21/f

2011. ápr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki, sőt, szerintem jó dolog. Én is szeretem a meséket, időnként leülök és megnézek 1-1 mesét. Ilyenkor eszembe jutnak a régi dolgok, amikor még kicsik voltunk nővéremmel:) Jó érzés, elmerengni a régi dolgokon..

A mai napig nagyon szeretem a magyar népmeséket és a vukot, ez a kettő a kedvencem. Illetve van egy verses mese (Csukás István - Sün Balázs) , amit nagyon szerettem, anyukám mindig ezt olvasta fel nekünk este, elalvás előtt. Ezt a mai napig előveszem időnként és elolvasom, nagyon jó érzéssel tölt el.

15/L

2011. ápr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
32 évesek vagyunk a párommal és mi is nézünk! :)
2011. ápr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
25 éves srác vagyok rendszeresen nézek meséket ...
2011. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

24 éves srác vagyok.


A kedvencem a Kétbalkezesek

(Pat @ Mat, Pat a Mat, „ …a je to ! “, Kulecnik .... meg még néhány nyelven más és más...)

Régi Csehszlovák rajzfilm. De asszem' ismét csinálnak új részeket.


De még van jó néhány kedvenc...

2011. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Nem vagyunk mind ugyan olyanok, ha te szereted a meséket akkor szeresd semmi káros hatása nincsen.

Igazából tök mindegy ki mit néz.

Én pl.: egész nap képes vagyok elnézni a Disney csatornát


16/F

2011. ápr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!