Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar csak barát lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki a tömegből kérdése:

Miért akar csak barát lenni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit kb egy éve ismertem meg. Teljesen bele voltam esve, és sokszor meg is aláztam magam miatta, be is vallotam neki hogy szeretem. Szégyenlem de egyszer amikor úgy alakult hogy nem láthatom többé elrohantam az ismerősömhöz (aki a lányt is ismeri) és sírva könyörögtem neki hogy kérjen bocsánatot a nevemben. Nem arról van szó hogy útál, csak azt álítja hogy nem tud szeretni senkit és én még szerencsés vagyok hogy legalább a bizalmát elnyerhettem. Azóta már énis beláttam hogy soha nem fog szeretni. Elmondtam neki hogy tudom soha nem fog szeretni és, mivel ő igy szeretné akkor énis lemondok róla és megpróbálok barátként viselkedni. Új kapcsolatba viszont képtelen vagyok belemenni, hisz ez az egy év alatt anyi minden történt ami rá emlékeztet hogy nem tudok elképzelni más lányt magam mellet. 17/F
2011. ápr. 23. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
ez mindig így van, de rájössz majd, hogy a régi emlékek helyébe tudnak újak lépni, és fognak is ha hagyod! Volt egy ember akit annyira szerettem mint még soha senkit, szinte minden szavára emlékeztem, de nem lehetett az enyém. Majdnem megbolondultam, de mégis elmúlt. A barátság megmaradt, most már más emlékeim vannak, másról. Tudom közhely, de az idő begyógyít minden sebet
2011. ápr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy gyáva lennék othagyni.Inkább arról hogy ezek után anyira megyűlöltem ezt az egész párkeresősdit, meg a szerelemt magát is anyira utálom hogy már szerintem nem vagyok képes szeretni senkit. Ez a lány arra is megtanított hogy hogyan kell gyűlölni a szerelmet.
2011. ápr. 23. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!