Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megelégeltem, hogy nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megelégeltem, hogy nem tudok becsajozni. Hogyan tudnék "még" tenni ellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 22 éves leszek nemsokára. Arcra még azt mondanám, hogy elmegy, nem vagyok jóképű, de csúnya sem.

Az a bajom, hogy 169,5 cm vagyok, és egy rakás 170 cm-es csajnak az az első válasza, hogy nem vehet fel mellém tűsarkút. Ezeket a szépségeket otthagyom a f*szba. A másik dolog, hogy van egy egészen pici pocakom, és nem vagyok kigyúrva. Azaz, a felső testem annyira nem vészes, leszámítva hogy nincs nagy vállam, karom. Olvastam, hogy az izmosabb pasik nem mindenkinek jönnek be, meg komoly kitartás kell egy test kidolgozásához. Tehát a magasságommal és az arcommal nem tudok mit kezdeni, max. kompenzálhatom a dolgokat gyúrással. De hogy mégjobb legyen nekem, csomószor a barát zónába tesznek a csajok, mert jól elvannak velem. Fel kell fognom, hogy egyszerűen ha nagyon helyes lennék, csomó lánynak tetszenék, de ezt dobta a gép.

Aztán itt egy kép magamról, már úgyis mindegy:

[link]


2 hónap alatt 5 csajnál próbálkoztam be, ebből az utolsó 2-vel találkoztam, és a legkülönbözőbb indokok alapján mentem a lecsóba. Ez van :)


2011. ápr. 23. 19:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

„1: Amikor a pasik CSAK a tökéletes lányokhoz szólnak, akinek elég nagy a melle, elég formás, elég vékony, egy darab pattanása nincs, se fogszabályzó, se szemüveg, se semmi (éljen a photoshoppolt képeken felnevelkedett nemzedék!), addig a csajoknak IGENIS lehet elvárásuk, hogy legyen a fiú is sportos, ápolt, és ebbe a kis pocak, vékony karok nem illenek bele.”


Aha lehet. Minden embernek van elvárása, hogy milyen párt szeretne magának és ez rendben is van így, mivel ő tudja milyen valakivel lenne boldog. Ha viszont már az elvárásoknál tartunk, nem minden fiú a TÖKÉLETES lányokhoz megy oda. Az ilyen mesterségesen összerakott műanyag csajok pedig mindenek csak nem tökéletesek és csak a lóvés, nagyarcú hülyegyerekek vonzódnak hozzájuk. De még az csúnyább csajok is tökéletesnek hiszik magukat és olyan elvárásokat támasztanak, hogy hihetetlen.



”2: Tedd össze a két kezed és hálálkodj, hogy fiúnak születtél, mert heti háromszor egy óra sport már bőven elég, hogy olyan tested legyen, mint egy görög istennek, és nem kell azt nézned, hogy mekkora a derekad, a csípőd, mekkora a melled, fog-e lógni, ha lefogysz, és lesz-e narancsbőröd.

Lusta vagy, az van!”


Ja istenem, már megint ez a sanyarú női soros. Talán nem ilyen hülye semmitmondó klippek és női magazinok alapján kéne kinézetet választani. Csak ti csináltok nagy ügyet a csípőtökből és a narancsbőrből. Pont leszarjuk a narancsbőrt. Nem kell minden csajnak ilyen hülye anorexiás p.csának lenni, mert az minden csak nem vonzó. Sőt, akkor sem kell sírógörcsöt kapni, ha felszedtek magatokra 20 dekát.


Megint csak a külső igaz. Még csak véletlenül sem azt tanácsoltad a kérdezőnek, hogy ne a külsőddel törődj, hanem a belsőddel, mert a lányoknak úgy is csak az számít. Persze. A mostani példa is azt bizonyítja, ha nem érsz el egy bizonyos magasságot és nem vagy egy kigyúrt f.sz, akkor már nem is vagy férfi.


És miért lustaság az, ha valaki nem akar egy kicseszett konditeremben szenvedni, csak azért, hogy az ilyen felszínes hülye p.csák észrevegyék? És akkor még nem is beszéltünk a többi elvárásról, amiket most nem fokok részletezni.

2011. ápr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát, kérdés, hogy mik voltak azok a "legkülönbözőbb indokok". Pl. ha messze laksz, nem vagytok egy szinten intellektuálisan, nem fejezted be a középsulit, vagy ilyesmi. Amúgy a fotóból ítélve tökjófej lehetsz, nem vagy tucatember, és az király :):) 20/L 165cm.
2011. ápr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én 175 cm magas vagyok, és nekem magasságod alapján pontosan megfelelnél, ugyanis sosem hordok magassarkút.:)

Sztem akik a magasságod miatt küldtek el, azoknak valami más bajuk lehetett, csak nem merték kimondani, és erre a dologra fogták.

Különben meg nem egy olyan szerelmespárt látni, akiknél a pasi jóval alacsonyabb a csajnál, tehát ez nem feltétlenül ezen múlik.

2011. ápr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát ezen behaltam:

Scooby-Doo, Where Are You!

2011. ápr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
"Sztem akik a magasságod miatt küldtek el, azoknak valami más bajuk lehetett, csak nem merték kimondani, és erre a dologra fogták." Ezt te se gondolhatod komolyan. Én még azon lepődök meg, h ezt bevallották, és nem kamuztak helyette vmit.
2011. ápr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Hmmm....jókat írtok ám!

Nem tudom többször kiemelni a kérdést, ezért pár embernek továbbadhatnátok a linket, hátha hozzáírnak.


A 165 centis csajjal meg szívesen ismerkedek ha van hozzá kedve. :)

2011. ápr. 25. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!