Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Könnyebb becsajozni egy tök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyebb becsajozni egy tök ismeretlen helyen?

Figyelt kérdés

Megyek nyaralni és vmi csajt össze kéne már szednem. Tök normális fickó vagyok, meg kinézetemmel sincs gond, de semmi önbizalmam nincs, de valahogy rákéne vennem magam, hogy odamenjek csajhoz. Igazából, ha csak a hajam nem olyan mint kéne, ha egy csajnak bejövök, érdekelni fogja a hajam?:D Mert csak így oldalra van fésülve és ennyi. Mint Mr.Bean-nek. Nemtom mitkéne vele csinálni. Mindig rövidre szoktam vágni, de kéne egy kis változatosság.

Kisfius arcom van, ehhez esetleg milyen hajat csináljak?


2011. júl. 4. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
mutass képet, ahol csak az arcoddal satírozod ki, vagy csak a szemedet, mert így leírásról nehéz elképzelni. Szerintem ismeretlen helyen csajozni nehezebb, bár még nem próbáltam.
2011. júl. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*arcodat
2011. júl. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Smartguy86 ***** válasza:
Mindenhol ugyanolyan könnyű becsajozni. Ha nem vagy képes normálisan viszonyulni a nőkhöz, akkor tök mindegy, hova mész. Nyaraláson csajozni azért nem jó, mert hamar vége lesz...
2011. júl. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hamar vége lesz, de egy kalandnak megfelel amennyiben arra vágyik csak az illető.
2011. júl. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Megyek nyaralni és vmi csajt össze kéne már szednem."


Ha eleve így állsz hozzá, akkor neked nehéz lesz. Teljesítmény kényszered lesz és végig azon fogsz görcsölni, hogy összejöjjön már valakivel. Ettől feszült és ideges leszel, az pedig nem túl nagy előny.

Az meg, hogy a leírásod nagy része a hajadról szól, több mint szánalmas. Lehetsz vagy 15 kb.

2011. júl. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Smartguy86 ***** válasza:
Naigen. Ha a haj a legfontosabb problémád, akkor még nem is kéne nagyon csajozni. Hidd el, nem azon múlik... lehet akármilyen tuti séród, ha amúgy béna vagy és görcsölsz, hogy puncit akarsz...
2011. júl. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

mivel csak a hajammal nem vagyok megelégedve, ezért arról szól.

amúgy 22 vagyok.

2011. júl. 4. 13:30
 8/8 A kérdező kommentje:
de egyébként nem mindenáron akarok, és nem is fog érdekelni, mert jó egyedülállónak lenni.
2011. júl. 4. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!