Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú, de hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de hogyan tudjam meg, hogy tetszem-e neki de anélkül, hogy ő rájönne arra, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Félek megkérdezni tőle, hogy én tetszem-e neki, mert attól tartok, hogy utánna egy közös ismerősünknek én lennék emiatt a nevetség tárgya.: (

Mit tegyek? Bár elég messze lakik, de azért jó lenne tisztába lenni a dolgokkal... Azt sem tudom, hogy mit írjak neki,mert annyira nem beszélünk sokat,sőtt elég ritkán beszélünk, és ha én most ráírnék akkor nem tűnne úgy,hogy én nyomulok?

Milyen jelei lehetnek így,hogy keveset beszélünk,annak, hogy tetszem neki? És mit írjak neki?

És amikor beszélünk akkor is mindig én írok rá(bár ez is csak 3x volt kb.) akkor ez azt jelenti,hogy nem tetszem neki?? Vagy csak nincs ideje, vagy lehet tetszem neki csak annyira mégsem??

Normális és segítő válaszokat írjatok legyetek szivesek. És ha lehet írjátok oda a korotokat és a nemeteket. Köszönöm.


2011. ápr. 24. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én már jártam úgy, hogy nevetség tárgya lettem, mert bevontam közvetítőt, hogy tudja meg nekem ő, hogy bejövök-e a srácnak. Ez volt a gáz. Ha úgy intézem, hogy csak ketten tudjunk az egészről, akkor nem égtem volna ekkorát. Szóval sztem egyszer csípd el, hogy ketten legyetek, kérdezz rá kerek perec, hogy "lehet, hogy meglepő ez a kérdés, de tetszem neked?" Aztán mond valamit, amit el kell fogadni. Esetleg megkérheted, hogy maradjon kettőtök közt a dolog. De ha mégis kibeszélné vkivel, a közös ismivel pl, akkor az csak őt minősíti. Te csak egy kérdést tettél fel neki:P Igaz, h ehhez nagy bátorság kell! Szóval ha meg tudod csinálni, nem lesz okod a szégyenre, te már bizonyítottál:) L21
2011. ápr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, abban nem tudok sajnos segíteni, hogy mit tegyél, csak hogy mit ne. Sztem ne kérdezz így rá szemtől szembe. 15 voltam, mikor egy hasonló beszélgetést lefolytattam egy sráccal, persze megígérte, hogy köztünk marad. Három évvel később ismerősök bemutattak egy fiúnak, aki anno az előbbi srác haverja volt, és én emlékeztem is rá, de ő rám nem, pedig a beszélgetésekből kiderült, hogy vannak közös ismerőseink - úgyhogy megnyugodtam, hogy az a bizonyos beszélgetés tényleg köztünk maradt. Majd ez az új ismerősöm bemutatott egy újabb fiúnak, aki szintén az akkori baráti körhöz tartozott. Na ez a srác rám nézett (3 év elteltével ugye), és csak annyit kérdezett: jaa, te vagy az, aki.... Hát, elég kellemetlenül éreztem magam...

25l

2011. ápr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi lányok. :)

csak ha mondanám is, hogy maradjon ketőnk közöt nem tudom,hogy meddig nem "járna el a szája"

mert ha a közös ismerősünk fülébe jutna akkor azt hiszem hogy elsüllyednék, mert a közös ismerősünk eddigi viselkedései alapján elintézné, hogy MINDENKI rajtam röhögjön, hogy mekkora szánalom vagyok stb. Hogy is álmodozhatok egy ilyen fiúról??!! és egyéb hasonló kijelentések. De azért még1x köszönöm. :)

2011. ápr. 24. 20:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Figy, ha adod a jeleket neki, és nem reagál, akkor nem tetszesz neki igazán. Sajnos ez a valóság.

Ne fuss pasi után, nem éri meg sajna. Ha kellesz egynek akkor ő majd tudatja veled :D

2011. ápr. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!