Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egy átlagos csajnak jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy átlagos csajnak jó kinézetű fiuja anélkül, hogy rettegnie kelljen hogy előbb-utóbb meg lesz csalva?

Figyelt kérdés
Hisz olyan sok jó csaj is van, és nem is mind "üres fejű libák meg plázacicák". Leginkább ezektől félek, az üresfejűektől nem annyira mert a fium az ilyeneket észre sem veszi. De félek azoktól, akik rendesek is, és egyben jól is néznek ki.. A fium egy nagyon rendes ember, sokat ad a belső tulajdonságokra, talán ezért is tetszettem meg neki, nem tudom.. kapok tőle dícséretet, de tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok egy "félistennő", ő viszont eléggé jól néz ki, mások szerint is. Kicsit bánt, hogy nem tudok neki azzal is "szolgálni", hogy jól nézek ki, és hogy büszke lehet rám ha pl bemutat valakinek.. Néha félek, hogy talál magának mást, aki jól is néz ki, és rendes is.
2011. máj. 5. 13:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%
nem
2011. máj. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Verd ki ezt a butaságot a fejedből. Ha a srác szerelmes, akkor neki Te vagy a legszebb.
2011. máj. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Tuti nem hiszed el, de számára te vagy az istennő.
2011. máj. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

Ha szerelmes, akkos nem kell félned. De fordíts nagy figyelmet a kinézetedre, hogy büszke lehessen a szép barátnőjére.

Én olyan helyzetben vagyok, mint te, igyekszem mindig jól kinézni, hogy tényleg büszke lehessen rám.

2011. máj. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

a szerelem nem attól függ h hogy nézel ki te vagy ő

ha minden ok köztetek amugy akkor miért lépne félre? fölösleges

nem gondolod?

2011. máj. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Carmen2 válasza:
100%
Arra gondoltál már, hogy esetleg megbízzál a párodban? Neked is kellemesebb lenne, ha nem azon kattognál ha vele vagy, hogy stírölöd a szebb csajokat és mindenkire közellenségként tekintenél. Bizonyára azért van Veled, mert Téged szeret és amint említetted nincs szüksége üresfejű plázap*csákra. Elsősorban próbálj meg magadnak megfelelni és fogadd el azt, hogy úgy nézel ki ahogy. Ezen senki nem tud változtatni. Örülj annak, hogy szeret Téged. Just relax. És ha esetleg elhagyna egy szebb lányért, akkor meg nem kár, mert saját magáról nyújtja be a szegénységi bizonyítványt. Ebben az esetben mindenképpen jobbat érdemelsz. :)
2011. máj. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mi tesz egy nőt ellenállhatatlanná a szép külső mellett? Az önbizalom. Ha egy nő magabiztos, az hatalmas vonzerőt ad. Az a fajta kinyilatkoztatás, miszerint "nem vagyok egy "félistennő", ő viszont eléggé jól néz ki, mások szerint is. Kicsit bánt, hogy nem tudok neki azzal is "szolgálni", hogy jól nézek ki, és hogy büszke lehet rám ha pl bemutat valakinek", csak azt mutatja meg, hogy egy félszeg lányka vagy, aki attól fél, hogy egy másik nő elveszi a párját. Ez nem éppen vonzó.

Ha veled van, az azt mutatja, hogy szép vagy, különben mással lenne. Ezért viselkedj is "szépen", legyél rá büszke, legyél mindig dögös.

2011. máj. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Téged választott, nem? Pedig, gondolom, nem melletted szépült meg.
2011. máj. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%
Igen. Ne magadból indulj ki, nekünk fiúknak nemcsak a külső számít.
2011. máj. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 napietus ***** válasza:
100%
azt hittem eddig, hogy csak a pasik képzelik azt, hogy bármi összefüggés van a külső és a hűség között (eleget kílódtam emiatt), de látom, egyes nők is. ez butaság! aki olyan típus, az akkor is meg tud csalni, ha úgy néz ki, hogy lemegy a bányába feljön a szén. egy numerára bárki talál nőt. aki meg nem olyan, az után csorgathatja a nyálát akárhány csaj, nem fog Téged megcsalni.
2011. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!