Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Általában ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Általában ti milyen céllal szoktatok miniszoknyát felvenni? (Harisnyával vagy anélkül. )

Figyelt kérdés
Értem ezalatt, hogy ilyenkor zavar-e titeket, ha az utcán menve folyton megbámulják a lábatokat? Szoktátok-e "fegyvernek" használni (pl. vizsgázáskor, vagy bármilyen más helyzetben előnyszerzésre)?
2011. máj. 7. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
az ikea wcjében könynnen döngethessünk a pasimmal:D
2011. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
utána egyetek hot-dogot is, az ott nagyon jó :)
2011. máj. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 napietus ***** válasza:
azért hordom, mert tudom, hogy jól áll :)
2011. máj. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a-a!! az ikeában a húsgombóc a legjobb... :P :D


azért, mert az áll jól.. --> jól érzem magam benne

2011. máj. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hogy ne mindig csak nadrágot hordjak, vagy mert melegem van nyáron. És mert a suliban ünnepségekre elvileg kötelező a szoknya, érettségire majd mindenképp.

15/l

2011. máj. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
utolsó: de nem mini:D:D::D
2011. máj. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Na szerinted minek? :D

Hogy meghülyítsék a férfi társadalmat azért.

Meg hogy a tavaszi autós koccanásos balesetek statisztikája növekedjen kicsit :D

2011. máj. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

Mert jól áll, szeretem, ha megnéznek és így jól érzem magam:) Meg amúgy én se akarok mindig nadrágot hordani, csini és divatos a szoknya. El tudom képzelni, hogy akár fegyvernek is használjam:D

16/L

2011. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon hosszú ideje nem hordtam miniszoknyát mert szégyelltem hogy nagyok a combjaim. Azóta rájöttem hogy egy kis mozgás és a magassarkú csodákra képes :D
2011. máj. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert kellemes viselet nagy melegben.
2014. ápr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!