Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy pasi de lenéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy pasi de lenéz azért mert városi vagyok. Hogyan győzhetném meg arról hogy én vagyok számára az álomnő?

Figyelt kérdés

A kérdés abszolút komoly.

Tetszik egy pasi de azt hiszi hogy egy semmittevő "panelpatkány" vagyok.( Nem tehetek rólla 11 évig éltem panelba,azóta elköltöztünk és most van egy 40 négyzetméteres kertünk ahol csak fű van).Szoktam beszélni a sráccal és szóba jöttek ilyen dolgok is, amiből az jön le hogy én sose fogtam meg a kapa végét és disznót is csak az állatkertbe láttam...

Ő biztos valami dolgos kislányt akar maga mellé de én nem értek az ilyenekhez.

16/L


2011. ápr. 24. 22:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki hogy keressen egy parasztot akkor aki illik hozzá .D
2011. ápr. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
1. jól beszél :D
2011. ápr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%
Ha ő ezek alapján ítél el téged akkor semmivel sem jobb annál aki a vidékieket parasztozza le.
2011. ápr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
vegyél neki egy disznót, járjon akkor azzal! :D
2011. ápr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

hagyd a pasit, mond meg neki, hogy keressen maganak valami pi.csat akivel egyutt kapalhat, meg disznot etethet. oszinten szolva inkabb en nezem le ot, hogy szamara attol ember valaki, hogy tud kapalni.


tenyleg ez a legfontosabb ez eletben?

2011. ápr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Szerintem keress másik pasit, aki megérdemel téged. mert ez a srác nagyon nem. ha emiatt elítél téged, akkor tegye csak de nem éri meg egy ilyennel foglalkozni.

keress olyat,aki tisztel téged akármilyen is vagy!

mert vannak ilyenek, csak keresni kell és megtalálod .

2011. ápr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Ja amúgy, ha most lenéz akkor az mindig is lefog nézni hiába akarod neki bebízonyítani, csak kihasználna.

Szerintem hagyd, jobb az ilyen pasit nem megismerni mert még nagyobbat csalódhatsz.

2011. ápr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Miért baj, ha neki nem jön be? Ilyen alapon bárkit el lehetne ítélni, mert nem minket választ akibe belezúgtunk. Nincs a sráccal semmi baj hiába gúnyoljátok ki:D Egyszerüen nem érzi működő képesnek a dolgot, ennyi. Mindenkinek van egy alap.
2011. ápr. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
59%

' Miért baj, ha neki nem jön be? Ilyen alapon bárkit el lehetne ítélni, mert nem minket választ akibe belezúgtunk. Nincs a sráccal semmi baj hiába gúnyoljátok ki:D Egyszerüen nem érzi működő képesnek a dolgot, ennyi. Mindenkinek van egy alap."


Azért a nem tetszés, és a lenézés között elég sok a különbség, szerintem. Azt még elfogadnám, hogy ha nem tetszenék egy ilyen fiúnak, de hogy lenéz csak azért mert egy ideig városban éltem.Az már szem.ét dolog.

Akkor ilyen szempontból a kérdező is lenézhetné, mert ő meg faluban lakik.

2011. ápr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%
Lol. Szerintem ez nem lenézés, hanem elvárás:) Csak neked rossz kellemetlen érzés;)
2011. ápr. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!