Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy kideritsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes7 kérdése:

Mit tegyek hogy kideritsem hogy szeret-e még a barátnőm?

Figyelt kérdés
-Mit kellene tennem, hogy kiderítsem, mit érez?
2011. ápr. 25. 09:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, ha a szemedbe tud mondani egy szerelmi vallomást, akkor szeret. Nyomozhatnál utána, de az nem szép dolog. :P Pl. csinálsz egy msn címet s felveszed barátnak.
2011. ápr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem érzed, hogy szeret, akkor abból előbb-utóbb szakítás lesz. Ha veled van tuti szeret szóval nem kéne kételkedni!
2011. ápr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Tudom nem szép nyomozni utána :/

De ha mondom neki hogy szeretlek akor enyi van tőla :énis. és be van fejezve :/

2011. ápr. 25. 10:54
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja és utálja za msn-t :/
2011. ápr. 25. 10:55
 5/12 anonim ***** válasza:
Barátom :)) egy cipőbe járunk. A barátnőm még azt az énist úgy mondja a telefonba, hogy senki más ne hallja. Valamiért nem szereti kimondani, sőt nem is tud beszélni az érzéseiről, sose vallot szerelmet nekem. De azért tudom, hogy szeret, elmond olyan dolgokat, amit sokszor meg barátnők se tudnak egymásról, és pasinak mondani egyenesen ciki. Innen tudom, hogy tényleg megbízik bennem, s szeret, s fontos vagyok neki.
2011. ápr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Megnyugtattál egy kicsit :)

De nem értettem meg 7 hónap alatt se :/

2011. ápr. 25. 11:24
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt még hozzátenném, hogy 3 éves a kapcsolatunk, így nem lehet az, hogy csak én hiszem azt, hogy szeret. :)
2011. ápr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nekünk 7 hónap mégcsak :/ :)

Amugy gratulálok:)

Lehet hogy az a baja hogy tul féltékeny vagyok:/

2011. ápr. 25. 11:35
 9/12 A kérdező kommentje:
Meg hülyeség szerintem hogy felhozom azt hogy valahogy kilyukadtunk a szüzesség témén multkor és azt mondja h ő még szüz de én ebben nem vagyok biztos kiccsitse( ágy nem volt még csak ..) Meg a volt pasijával még szexkamozott skypen de hozzám még skypera sse akar feljönni beszélgetni egy kicsit mikrofonon meg kamozni egy kicsit :// :(
2011. ápr. 25. 11:52
 10/12 anonim ***** válasza:

2. vok. Hát akkor egy picit már gázos. Sztem akkor téged érettlenebbnek tart az előző pasijánál. Nálunk is ez van bnőmmel. Sztem beszéljétek meg ezt :)

Sajnos így nem tudunk segíteni :S

2011. ápr. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!