Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy így gondolkozom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy így gondolkozom?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Az igazság az, hogy nagyon vágyom már arra, hogy legyen egy barátom.

Még nem voltam szerelmes senkibe, csak sokszor azt hittem, hogy az vagyok, de később mindig rájöttem, hogy az nem szerelem volt. :)

Sok olyan fiút ismerek,akikkel simán járnék.

Csak ezt azért gondolom furának, mert egyikőjükbe sem vagyok szerelmes, persze tetszenek, de ez mégse szerelem.

És természetesen nem jönnék össze bárkivel,aki hímnemű. :)

Csak több olyan is van,akivel igen.

Mit gondoltok erről a gondolatomról?

Vajon miért gondolom ezt így?

(remélem érthető)

14/L


2011. ápr. 25. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon okos vagy, hogy vársz az igazira! Maradj is ilyen mindig!
2011. ápr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez a normális gondolkodás. Jön majd a szerelem, amikor a legkevésbé számítasz rá.
2011. ápr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem éppen szokványos gondolkodás, de ez is elfogadható. (bár lehet hogy az osztálytársaid körében nem leszel népszerű emiatt)


azért nagyon sokat nem érdemes várni, a nagy szerelem vagy jön vagy nem, de addig is jól érezheted magad valakivel -- már ha van kedved :)

2011. ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Normális gondolkodás, igen. 14/F
2011. ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszotokat, de úgy látom nem fogalmaztam érthetően.

Ugyanis éppen ez az, hogy eddig úgy gondoltam, hogy megvárom az IGAZIT, de mostanában kezdem úgy érezni, hogy nagyon sok olyan fiú van, akikkel én "összejönnék", tehát nem csak a nagy Ő-vel.

2011. ápr. 25. 17:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Az nem baj. A normális gondolkodást úgy értették a többiek hogy nem akarod megd.gatni magad mindenkivel aki mozog és farka van.

Maradj mindig ilyen :)

2011. ápr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia:)

Ha gondolod írj privátot:)

16/f

2011. ápr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Írtam. :)
2011. ápr. 25. 18:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem baj az, hogy 14 évesen nem csak az igazira vársz. Fiatal vagy, tapasztalatot kell szerezned a kapcsolatok terén. Persze ne úgy, hogy fűvel-fával összejössz, az hülyeség, az nem az érettségre utal. De ha akadnak szimpi srácok, szeretheted is őket, miért ne járj velük? És attól, mert tudod, nem ők az igaziak, miért ne legyél velük, ha szeretsz a társaságukban lenni?:)
2011. ápr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!