Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felfigyeltem arra,hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felfigyeltem arra,hogyha nagyon gondolkozom valamin legyen az bármi és ha körbenézek(pl. villamoson), akkor azt veszem észre néznek a nők engem. De máskor sose. Ezt most nem értem, hogy miért van?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerű:Olyat csinálsz közben,amit te magad nem veszel észre,mármint gesztikuláció...Vagy testi jelek...Nem figyelted még meg hátha...?Vagy egyszerűen "boszorkányság" :D
2009. máj. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! fiú v lány vagy? Mert a lányoknál sajnos elég gyakori és elég szánalmasan (le)tudják nézni a másikat. Féltékenyek,irigykednek :) csak ilyenkor jobban feltünik h néznek. Mert "hirtelen térsz vissza a mozgó világba" :)
2009. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, de ezek szerint egy idióta, hogy kiírtam ezt a kérdést:)
2009. máj. 19. 21:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ugyan már ez az oldal lényeg senki se tudja hogy ki vagy, azt kérdezel amit akarsz, azt tudjuk hogy fiu vagy azt is hogy valószínű egy villamoson utaztál tehát végigkérdem az olyan városokat ahol van villamos, hogy nők láttak e egy gondolkodó embert a villamoson, személyleírás cím, EGYSZER MEGTALÁLLAK CSAK AZÉRT IS BELENÉZEK A HÜLYE SZEMEID KÖZÉ, nah de a viccet félretéve remélem értetted és nyugodtan pontozzatok le mert a válaszomnak köze nincs a kérdéshez de jó volt leírni, 2 kgal könnyeb vagyok
2009. máj. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsónak

Adtam pontot.:)

2009. máj. 19. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!