Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van más is, akit zavar a sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, akit zavar a sok kiskoru buta kerdese?

Figyelt kérdés
18 év felettieknek szólna a kérdésem. Egy ideig rendszeres olvasoja voltam ennek az oldalnak, mert nagyon hasznos dolgokat tudtam meg es probaltam en is segiteni sokaknak. De par hete egyszeruen besokalltam attol, hogy rengeteg gyerek van itt es egyszeruen olyan banalis kerdesek vannak, hogy mar nem birom, a masik hogy 100 szor uazt megkerdezni. ha mas is van igy vele, nem lehetne, hogy a kerdeseiteknel kiirjatok, hogy csak 18 ev feletti valaszoljon. Ne mondjatok, hogy ha nem tetszik, ne jarjak ide, mert amint mondtam, sok hasznos dolgot tudok itt meg es ez csak egy eszrevetel, mert ez egy felnotteknek szolo oldal. 23 eves lany
2009. márc. 5. 22:41
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Engem is eléggé idegesít, de engem az összes szerelmi kérdés szinte, mert semmire nincs szabály. ezen kivűl jó tudni, hány éves a kérdező, mert mást tanácsolok egy 16 és egy 26 évesnek.

Néha ha kint látok olyan kérdést, amiből válaszolok néhányra.

De ezt a témát, már ezért meg sem nézem.

2009. márc. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
89%

Engem is idegesít, DE! Van, aki 30 évesen is síkhülye, vagy tudatlan. És van, aki 15 évesen is egy felnőtt kellő komolyságával bír. Ez nem kor kérdése, csak sokan nem értik ezt. Nem lenne semmi hatása a korhatárnak...


Amúgy 16 vagyok :P

2009. márc. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is idegesítő, de szegény gyerek nem tud máshova segítségért fordulni... emléxem mikor én voltam 14-15 éves semmi pénzért nem mertem volna beszélni a szüleimmel kínos témákról... de azért tényleg vannak olyan kérdésem, amik nagyon idegesítőek.
2009. márc. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
*kérdések, bocsánat:D
2009. márc. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
76%
egyet értek az elöttem lévővel .. 17 vagyok.. de azért nemkéne beskatulyázni midnenkit aki 18 alatt van :/
2009. márc. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
89%

Tevedes, az oldal nem csak felnotteknek keszult. Pont ez a problema, amit felvetettel - rengeteg rosszul, hianyosan felvilagositott tizeneves jar ide, akik nem fognak utanakeresni, hogy megkerdeztek-e ot perccel ezelott ugyanazt a kerdest. De inkabb orulj, hogy megkerdezik, elgondolkoznak azon, amit csinalnak, es nem feltetlenul csak szexelnek ossze-vissza 13-4 evesen.

Ami neked 23 evesen (ami azert nincs olyan messze a 18tol) teljesen termeszetes mar, az egy, a szexualitassal epp hogy ismerkedo fiatal, gyerek szamara nem biztos, hogy az. Nem mindenki olyan fiatal, hogy hozzajut felvilagosito konyvekhez, vagy nadjisten olyanok a szulei, hogy meg tudja veluk beszelni a kerdeseit, problemait. Itt pedig azt is megkerdezheted, "amit mashol nem mertel". :-)

Es igen, ha nem tetszik, nem kell olvasni. Az oldal nem egy ember kenyelmet szolgalja, hanem a tobbseget. Es itt mostmar ok vannak tobbsegben.

2009. márc. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
78%

Sok a hülye ember, ezért lesz sok hülye gyerek, mert nem tudja nevelni, de megszüli.

Ki van írva a szexoldalra hogy csak 18 éven felülieknek amúgy is.

Én is voltam 13 éves, de vettem tinimagazinokat, és normális ember lettem, és tudtam sok dolgot.

És nem azon versenyeztem hogy melyikünk sz0p le több pasit.

2009. márc. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

a 22:54 es válaszolónak adnék igazat. Hát a szex témába a többség 18 éven aluli. Én is raktam fel egy ilyen hasonló kérdést de GYIK lett belőle, de téleg zavaró h 1 kérdést 20 féle módon raknak fel..


22/L

2009. márc. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
76%

Lehet itt példákat meg ellenpéldákat felállítani, de az az igazság hogy előrébb nem jutunk vele. Ha lenne egy olyan oldal ahol az ilyen kérdéseket fel lehet tenni, mint a nagyon gyakori "Akkor most szeret, vagy nem?", és kellően reklámozva lenne, nem ide írnának a tudatlanok. De addig, amíg ilyen nincs, hiába panaszkodik bárki is.


Különben ez az oldal mióta felnőtteknek szóló? Jó persze nekik is szól, de ha elolvasod a cím alatti kis szöveget:

"Amit máshol nem mertél... itt megkérdezheted!"

Elég nyilvánvaló hogy ez az oldal mindenkinek egyaránt szól.


15 vagyok, kicsit szánalmasnak tűnhet az ellenállásom, de ha jobban átgondolod, amellett hogy jogos a panaszod egy része, nincs teljesen igazad.


H

2009. márc. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
81%

nem az oldal, hanem a szexrovat ....

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.


lehet ezért jöttök ide mert ezt se látjátok?:D

2009. márc. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!