Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A homlokpuszi mit jelent?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homlokpuszi mit jelent? Tényleg azt, hogy örökké szeretlek és mindig veled maradok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 20:04
 1/5 BloodDog válasza:
61%
Nem. Azt, hogy szúrnám a fosódat.
2011. ápr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mivel ezt vv Gigi mondta...így ez csak a cigányoknál szokás:D
2011. ápr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a másodiknak van igaza:D
2011. ápr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is hallottam már ezt, nem gigikétől. De azért ez sztem olyan szinten válik be, mint a horoszkóp. Meg hát az ember az érzéseiről csak a pillanatnyi állapotokat leírva nyilatkozhat, nem lehet megjósolni, mi lesz a jövőben. Szal ha én azt gondolom, hogy örökké együtt maradok a párommal, attól még sajnos lehet, hogy 1 hét, 5 év, x idő múlva meggondolom magam, honnan tudhatnám előre? Azt se tudtam, hogy belé fogok szeretni:D
2011. ápr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

21:02


Köszi a választ! :)

2011. ápr. 25. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!