Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok úgy, hogy egyformán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok úgy, hogy egyformán szerettetek két férfit egyszerre?

Figyelt kérdés

Jelenleg mind a kettő reménytelen. Az egyik az exem. csúnya volt, ahogy szétmentünk, nincs esély, hogy újra legyen köztünk valami, én mégis szeretem és ha visszajönne, hogy folytassunk mindent onnan, ahol abbahagytuk, akkor mg tudnám tenni.

A másik az egyik ismerősöm, akit régebb óta ismerek, közös a hobbink, egy iskolába is jártunk, a húga osztálytársam volt anno, de a húgával utáltuk egymást. A baráti köre is folyton cikiz, persze a szememben sosem tennék, de tudok olvasni a szemükből, ahogy rám néznek, az elárulja, hogy lenéznek. Még pedig azért, mert -bár nem vagyok egy szupermodell- büszkén vállalom a külsőm, szeretek csinos ruhákat felvenni, akik kiemelik, aki szép rajtam, de eltakarják azt, ami nem túl előnyös. Szóval szerintük, akik nem olyan "tökéletesek", mint ők, azok bújjanak el és viseljenek zsákruhát, sőt a tehetségüket is rejtsék el és ne merjenek a "menők" közé férkőzni, mert ők egy más kategória. Sosem tettem ellenük semmit, mégis utálnak, nem tudom milyen befolyással vannak az ismerősömre...

Nem tudom...lehet, hogy ez még az az időszak, amikor az egyik emléke még erősen él bennem, de már átmenet egy új "szerelembe"?


2011. ápr. 25. 22:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
aki két embert szeret az egyiket se szereti igazán - régi közmondás
2011. ápr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt régebben egy barátnőm, aki folyton ezt csinálta, belezúgott valakibe, látta, hogy esélytelen és gyorsan keresett valaki mást, akibe szintén belezúghat. Tehát sosem volt olyan állapotban éppen nem volt oda valakiért. Ő ezzel kompenzált sok mindent, mindig keresett valami pasit, hogy elmeneküljön a meglévő problémák elől. Nem állítom, hogy nálad is ez a helyzet áll fent, de nem egészséges állapot, az biztos.
2011. ápr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja persze, közmondások...mint a néma gyereknek az anyja se látja a fától az erdőt... :D Nem hiszek bennük, bocsi! :)
2011. ápr. 25. 22:32
 4/13 A kérdező kommentje:
Másodiknak: Hát lehet, hogy igazad van...a családomnak elég sok problémája van és nekem is elég fiatal koromtól kezdve már nehéz sorsom volt: betegségek, anyagi problémák, családi gondok... Lehet, hogy ebbe menekülök, de olyan nagy baj az, ha szeretnék egy társat, aki mellettem van? :)
2011. ápr. 25. 22:34
 5/13 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van. Akár közmondás, akár nem, így van. Szeretni igazán, csak egyet lehet.

A közmondásokban amúgy sem hinni kell.

2011. ápr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

akkor végső soron beismered, hogy te ebbe menekülsz. Vagyis az első válaszolónak így lett igaza.


Más: a közmondásokban nem hinni kell. Elfogadni. Sokéves tapasztalok alapján szoktak születni. Tehát a nép gyártotta, a szokásos szituációk frappáns megértésére.

2011. ápr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Na, erről beszélek! Illetve arról, hogy ha van veled valaki, attól még nem fognak megoldódni a gondjaid, ha vannak:( Sajnos!
2011. ápr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

A közmondások sokszor hülyeségek. Olyanok, mint a népi megfigyelések, hogy ha a gólya március 14-én délután kettőkor észak felé nézve kelepel, akkor karácsonykor fagy lesz.


Lehet két embert szeretni szerelemmel. Aki azt mondja, hogy nem, az szűk látókörű, vagy a fáradságot sem veszi, hogy gondolkodjon.


Életünk során sok emberbe szeretünk bele. Miért annyira hihetetlen, hogy két ember, akik megfelelnek annak a kritériumnak, amibe beleszerethetünk, azonos időben lépnek az életünkbe? Lehet egyszerre szeretni két gyermeket, két szülőt, két barátot. Akkor két férfit miért ne? A szerelem csak kémiai reakció.

2011. ápr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor az összes qrvát megmagyaráztuk a kémia csodájával.
2011. ápr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

kritériumoknak való megfelelés?


A szerelem nem válogat! Nincsenek kritériumai!

2011. ápr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!