Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok úgy, hogy egyformán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok úgy, hogy egyformán szerettetek két férfit egyszerre?

Figyelt kérdés

Jelenleg mind a kettő reménytelen. Az egyik az exem. csúnya volt, ahogy szétmentünk, nincs esély, hogy újra legyen köztünk valami, én mégis szeretem és ha visszajönne, hogy folytassunk mindent onnan, ahol abbahagytuk, akkor mg tudnám tenni.

A másik az egyik ismerősöm, akit régebb óta ismerek, közös a hobbink, egy iskolába is jártunk, a húga osztálytársam volt anno, de a húgával utáltuk egymást. A baráti köre is folyton cikiz, persze a szememben sosem tennék, de tudok olvasni a szemükből, ahogy rám néznek, az elárulja, hogy lenéznek. Még pedig azért, mert -bár nem vagyok egy szupermodell- büszkén vállalom a külsőm, szeretek csinos ruhákat felvenni, akik kiemelik, aki szép rajtam, de eltakarják azt, ami nem túl előnyös. Szóval szerintük, akik nem olyan "tökéletesek", mint ők, azok bújjanak el és viseljenek zsákruhát, sőt a tehetségüket is rejtsék el és ne merjenek a "menők" közé férkőzni, mert ők egy más kategória. Sosem tettem ellenük semmit, mégis utálnak, nem tudom milyen befolyással vannak az ismerősömre...

Nem tudom...lehet, hogy ez még az az időszak, amikor az egyik emléke még erősen él bennem, de már átmenet egy új "szerelembe"?


2011. ápr. 25. 22:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Dehogynem válogat. Különben mindenkinek ugyanolyan társa lenne.

Nem a te kritériumod, hanem az agyadé. Nem ülsz le, és döntöd el, hogy most szerelmes vagy-e vagy nem. Hanem az agyad a kritériumoknak megfelelő férfit keres. Pl. én szeretem a határozott férfiakat. Ha valaki tutyimutyi, akkor nem tudok beleszeretni. Ezt nem döntöttem el, ez egyszerűen így van.

2011. ápr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
sosem szerettem kettőt egyszerre. szerintem igazán csak egyet lehet (egyszerre) szeretni.
2011. ápr. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Te nem kettőt szeretsz. Mindössze kettőt ismersz, ugy ahogy. De bármelyik jól jönne, ha jönne. Nagyon szar egyedül. Én megértelek.
2011. ápr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!