Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most találtam ezt a képet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most találtam ezt a képet az egyik kérdésnél. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem is nagyon nagyon hasonló alakom van. Szinte teljesen megegyezik a testünk. Csak nekem jóval fehérebb bőröm van.

Ez egy szép test? Kívánatos? Tetszhet 20-30 év közöttieknek is?

19/L


2011. ápr. 26. 12:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Sztem ja.De attól függ kinek mi az ideálja.
2011. ápr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Igen. Ez egy szép, kívánatos test. Biztosan majdnem mindenkinek tetszhet.
2011. ápr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Akkor napozz kicsit :) Amúgy meg igen ez nagyon szép test, de tudod a test nem minden! Neki az arca és a haja is nagyon szép :) persze ha csak 1 éjszakás kalandot keresel 20-30 közöttiekkel akkor valószínűleg összejön max egy zacsit kapsz a buksidra :)
2011. ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen van és nekem nem tetszik:S
2011. ápr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
28 éves vagyok, nekem abszolút a zsánerem ez az alak és a fehér bőrrel szemben sincs kivetni valóm. :)
2011. ápr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Nem mondom, h topmodell vagyok, de sztem azért nem kell zacsit húzni a fejemre...

Bár igazad van, kinek mi tetszik..

2011. ápr. 26. 13:10
 7/25 anonim ***** válasza:

Ezt mégis minek tetted fel ezt a kérdést? Ennyire fos az ítélőképességed, hogy nem látod, hogy ez jól néz ki?

Azt vártam, hogy egy husis csaj lesz, akinek talán még lenne is oka aggodalmaskodni erre bejön egy két egy jó csajról. Komolyan nem értem....

2011. ápr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
*kép
2011. ápr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam hogy csúnya lehetsz csak megjegyeztem hogy a test nem minden és csúnya arcal, és szép testel nem feltétlen tudsz akárkit megszerezni. Viszont 1 éjszakás kalandnál nem hiszem hogy sok embernek számítana hogy milyen az arca valakinek, inkább nyaktól lefelé számít :D De érdekes hogy a zacsit tagadtad, de azt hogy 1 éjszakás kalandhoz kéne 20-30 as társ azt nem :P
2011. ápr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel, mert baromira el vagyok keseredve. Próbálom összeszedni az indokokat, h miért nincs barátom. Miért nem kellek senkinek. És egyszerűen a fejem belefájdult már annyira töröm az agyam rajta. Elegem van, nem tudom mi a baj velem, nem tudom, h miért vagyok ennyire szerencsétlen.
2011. ápr. 26. 13:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!