Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most találtam ezt a képet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most találtam ezt a képet az egyik kérdésnél. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem is nagyon nagyon hasonló alakom van. Szinte teljesen megegyezik a testünk. Csak nekem jóval fehérebb bőröm van.

Ez egy szép test? Kívánatos? Tetszhet 20-30 év közöttieknek is?

19/L


2011. ápr. 26. 12:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Küldesz képet magadról privátban? Kíváncsivá tettél. :)
2011. ápr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Mert szerinted akinek jó teste van annak mindenkinek van barátja? hát nem! Lehet hogy nagyon válogatós vagy, vagy talán a személyiségeddel van baj :D Ha feltöltesz magadról egy teljes képet akkor meg tudjuk mondani hogy a külsőd miatt vagy hátrányban a pár szerzéssel kapcsolatban, vagy valami belső problémád van :P
2011. ápr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Jól néz ki, és persze te is. De feltételezem ezt te is tudod, az hogy végső elkeseredésként megkérdőjelezted hogy mégsem.. lol. Egyébként nem tuti nem ez a probléma, nem láttál még semmi extra embereket, pasizni/csajozni? Meg sok party képen is olyan emberek vannak, hogy huuuh.


Személyiségen múlik az egész. Nem csak konkrétan arra célzok, hogy ha másik megismer milyen vagy hanem úgy alapból milyen vagy, hogy keresel társat stb.


Nekem sincs párom, unalmamban sokat edzsek ugyanúgy semmi,, hát legalább erősebb lettem.

2011. ápr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de azért a barátkérdés nem ilyen egyszerű...van ugyebár a külső,na meg a belső...de ne csüggedj,én is egyedül vagyok, mégis jókedvű vagyok. Eljön még a mi időnk... (29f)
2011. ápr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Miért nincs barátod... először is mit teszel érte hogy legyen? Várod hogy odajöjjön a nagy ő? Mert a legtöbben tényleg csak sajnálkoznak és várnak, de semmit nem tesznek, még csak ismerkedni sem igazán próbálnak.

Engem is szépnek tartanak, mégsincs barátom már soksok éve. Mert senkit nem engedek közel magamhoz, nem barátkozok, nem vagyok kedves senkivel, elijesztek mindenkit, csak az én hibám. Én legalább tudom, de nekem jó így egyedül.


Mondjuk egy ilyen alakkal is lehet ronda valaki ha úgy öltözködik mint nagyanyám akkor senki észre nem venné. Persze gondolom veled nem ez a szitu, csak mondom.

De a másik oldal meg hogy elég szétnézni, mennyi ronda lány járkál az utcákon akinek van barátja. Nem minden a külső.

2011. ápr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Szerintem csinos, és formás a hölgy. F.
2011. ápr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

viccelsz?

bombázó a lány a képen.

ha akarsz ismerkedni,írj rám!

24 vagyok,jóképű,sármos.

sportos az alkatom.

2011. ápr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ez még 30 fölötti(ek)nek is nagyon tetszik, nyugi :)
2011. ápr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
Simán ki kormolnám a púzodat
2011. ápr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nekem bejön34F
2011. ápr. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!