Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Volt már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Volt már veletek olyan, hogy a barátnőtök lánytestvére jobban bejött, esetleg megkívántátok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 09:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ezek csak kamu sztorik egyet sem hittem el ;)
2011. ápr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én vagyok a tegnapi 10:32-es. Az én sztorim nem kamu! Bár az tény, hogy nem vagyok rá büszke.A tegnapi 12:58-as válaszolónak egyébként tökéletesen igaza van. Akkor még közvetlenül az eset után még menő dolognak tartottam, de pár nappal utána már kezdtem szégyelni a pofámat. Bár én fel is vállaltam, szóval mikor a barátnőmtől bocsánatot kértem, én nem kezdtem el könyörögni neki, hogy fogadjon vissza és kezdjük tisztalappal (úgysem nézte volna el). Megcsaltam, én hibám volt, jogosan dobott, ennyi. Tanultam az esetből, még egyszer nem merném megcsinálni az tuti!
2011. ápr. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem ennél sokkal kacifántosabb történeteim is vannak/voltak,

de nem írom le, mert sok szerencsétlennek még egy nője sem volt soha!

Hiszen ezeket sem hiszi el.

Ha meg talál egy ku*vát, megkéri azonnal a kezét...

2011. ápr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
17%

A válasz írója 60%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 16:58


Nyomorék vagy!!

2011. ápr. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

18:27-nak.


Irigykedsz, mert anyádon kívül nem volt még egyetlen más nőd sem?!


(Avagy buz*zi vagy, azért háborogsz itt?)

2011. máj. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!