Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mire jó a nőnek? Volt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mire jó a nőnek? Volt egy pasim 9 hónapig de nem volt túl komoly egyikünk részéről sem, és most az exe nézegeti az oldalamat és azokat irkálja ki amiket én meg próbál cukkolni. Erre tegnap jöttem rá, és vissza néztem őket!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi az önbizalma szerintem, lehet az exed emlegetett téged jó értelemben, hogy te ezt meg ezt jól csináltad és meg akar a csaj felelni az exednek, úgy hogy leutánoz.
2011. ápr. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán túl mély nyomokat hagytál az exedben. Ezt érzi a csaj és biztosan zavarja. Ne törődj vele. Legyen az ő baja.
2011. ápr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm az eddigi válaszokat.
2011. ápr. 27. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!