Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Miért nem fogadjuk el magunkat?

Figyelt kérdés

Én egy 15 éves lány vagyok, 168 cm, 50 kg.


Millióegy lány van, aki duci, de sokmindenkinek tetszik. Sok helyen olvasom itt, hogy így csököttek a vékonyak, úgy undorítóak.


Miért nem lehet elfogadni mindenkinek azt, amit kapott?(itt nem a 100+ra gondolok)


Én vékony vagyok és nem szeretem, mikor más vékonyak oltják a "kövéreket", főként azokat, akik amúgy szerintem csinosak és ezért elkezdik oltani a többiek a vékonyakat, hogy undorítóak meg csont és bőr, meg ilyenek.

Én meg vagyok elégedve az alakommal és sok duci is megvan elégedve vele.


Mindkét fajta lehet egyaránt csinos.


Mikor fogjuk már fel, hogy ez az egész rohadtul nem ezen múlik???


2011. ápr. 27. 16:23
1 2
 1/11 Renesmee18 ***** válasza:

Örülök, hogy vannak még normális emberek!

Szerintem is lehet csinos egy vékony és egy teltebb/molettebb lány is.

Én sem értem ezt a helyzetet:/

De ez van, te legalább elégedett vagy magaddal.

2011. ápr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Régen ez nem így volt. Csak mióta vannak a videoklippek, meg a "tökéletességet" reklámozzák, filmekben, reklámokban, azóta azthiszik az emberek h bennük van a hiba és amit mutatnak a reklámokban az a valóság. Pedig valójában az csupán, egy idealizált, mesterséges "valóság". Persze van olyan h valaki tényleg csúnya vagy tényleg szép, de nem létezik ideál. Mindenkinek más a bejövős.
2011. ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az emberek elhiszik a mesterséges ideált amit felépítenek köréjük. Te legalább egy értelmes lány vagy :)
2011. ápr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15 éves vagy. A te korodban a többséget a csorda szellem hajtja. Mindig bele kötnek valamibe.
2011. ápr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Meg nem értem, hogy miért kell lenézni a másik embert, ha nem olyan mint mi?
2011. ápr. 27. 16:36
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem értem én sem,h miért kell így viselkedni:S

én sajnos nem vagyok elégedett magammal,mert nagyon vékony vagyok,és gyűlölöm,ha kövérek azért,h jobban érezzék magukat olyanokat mondanak(írnak),h aki sovány, az csúnya,elöl deszka,hátul léc,csontkollekció, kövérekkel jobb a szex meg ilyenek!én soha nem mondtam rájuk csúnyát!de pont miattuk nem tudom elfogadni magam:S

normális embernek tartom magam,de attól még irigyellek,mert 50kg az álom súlyom!:)(170cm vagyok)

2011. ápr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, de egy pillanatra elgondolkodtam hogy skizofrén vagyok e és én írtam-e ki a kérdést, mert énis 15 éves lány vagyok 168 cm 50kg! :D

Ugyan ezen a véleményen vagyok, és elég sokszor lesújtó hogy kiírják a ducibbak önbizalomnövelésképp hogy pl. "Melyik a jobb? Lapos has, vagy pici, de egyáltalán nem undorító poci?" Persze hogy mindenki a pici pocit fogja mondani, mivel arra van hangsúlyozva hogy jobb, mert a kedves kérdező úgy írta ki, mivel neki olyan van. És akkor megnyugszik hogy ő hű de sok embernek kéne.

Persze ez csak egy példa, vékonyak is írnak ki ugyanígy ilyeneket, de én ezt speciel utálom. Nemtudom miért kell a másikat oltani, pl. honnan tudná hogy egy nagyon vékony csaj nem cukorbeteg és azért fogyott le ennyire? Vagy egy nagyon kövér is betegség miatt lehet annyi kiló amennyi?

Előítéletesség powa a generációnkban.

15L

2011. ápr. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez az miért felsőbb rendűnek érezni magát egyes embereknek,

a pénze és csábos külseje miatt?! Az még csak a másik baj,

hogy a szegény családból származók nem tudnak adni úgy a külsejükre mint a gazdagabbak. Mit tehetnek róla, haljanak mert nem bombázó csajok és tesztoszteron titánok.

2011. ápr. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jó a kérdés,és jók a válaszok is.

Én annyival bővíteném a válaszom,hogy ez talán azért van,mert általában mindenkinek,aki megtapasztalt már ezt vagy azt,voltak vegyes érzelmei saját magával kapcsolatban.Gondolok itt arra,hogy sajnos sok minden az érzelmektől függ.Nyílván aki úgyérzi mindene megvan és boldog,mert van már párja,munkája,gyermeke,szerető családja,az könnyebben el fogja magát fogadni.Illetve ha nincs magával megelégedve,van benne annyi motiváció,hogy amit megszeretne magán változtatni,azt megváltoztatja!(legyen az bármi!).Viszont aki magányos és egyedül is van ráadásul,az elkezd azon gondolkozni,hogy van ami hiányzik az életéből(munka,pénz,család,barátok,bármi)-szóval valami miatt hiányérzete van és elégedetlen-az elsősorban magában fogja keresni a hibát.Először csak 1-2 dolgot talál a külsejében,aztán a belsejében,a végén pedig már kiteszi az örökös aggodalom az életét....Szóval a kívülről jövő érzelmi meg egyéb hatások miatt alakul ez ki....

2011. ápr. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem magát a ember nagyon nehezen fogadja el


én 39 vagyok és most is így vagyok vele


és ahogy gondolom e miat nem volt még 1 kapcsolatom sem

2011. ápr. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!