Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Vélemény? Lenne nálad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Vélemény? Lenne nálad esélyem?

Figyelt kérdés

Írj véleményt és hogy min változtassak jah meg kort.

[link]

[link]


2011. ápr. 27. 17:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Helyes arcod van,de ez a haj nagyon szar ne haragudj vágass valami rövidebb fazont
2011. ápr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vesszenek a tükörben pózolós retket
2011. ápr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
sztem gáz vagy.... sorry... divat majom:S:S:SSS
2011. ápr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A hajadat vágasd le, az ajtódat függönyözd el, és megyek. 16L
2011. ápr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szép a tapéta.
2011. ápr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
NE! NE így! Ez rég rossz. Az a 6 lány kommentelő nem fog általános képet adni rólad. Az csak 6 lány különböző véleménye. Persze ha mind a hatan azt mondják, hogy vágasd le a hajad, az más. :D Magyarul nem biztos, hogy azt a képet fogod kapni, ami a valóság. Ha elfogadod magadat olyannak amilyen vagy, akkor tök mindegy, hogy ki mit gondol, és kinek mi a véleménye. Nem azt mondom, hogy legyél egoista, de az önismeret, önelfogadás, önmagunk szeretete fontos dolog. Ha ez nincs, addig igazából csak másoknak fogunk megfelelni. Egy példa: Nagymamám mindig azt mondja, hogy ne vágassam le a hajam mert úgy neki nem tetszik. Kit érdekel? Én nem érzem úgy jól magam, ha hosszabb a hajam. Most ha itt valaki azt mondja majd, hogy vágasd le a hajad, akkor levágatod? Lehet holnap egy csajnak pont azért nem fogsz bejönni, mert rövid a hajad. Egy igazi párkapcsolatban nem a külső jegyek tartják össze azt a 2 embert, hanem az amit felfedeztek egymásban. És azok már belső jegyek, az már nem a hajról, izomról, mellről, szól. Persze első blikkre a külsejét látjuk meg az embernek, de idővel ahogy ismerkedik a 2 ember, lehet mégis azt mondja az egyik a másiknak, hogy hagyjuk. Mert elkezdi megismerni magát az embert, és rájön, hogy hiába a lehengerlő külső, ha nincs benne semmi ami megfogná, ami miatt mellette lenne.
2011. ápr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kössz és biztos nem vágatom le a hajam.
2011. ápr. 27. 17:47
 8/14 anonim ***** válasza:

nemkel levághatni.csak igazítani rajta esetleg a göndörkés részeket picit levasalni de maradhat az a fazon csak kicsit rövidebb. de ha nem akarsz változtatni akkor minek kérdezed?:O xD

14/L voltam

2011. ápr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

- ne fotózd magad a tükörben

- vágasd le a hajad férfiasra

- vállalj be egy kis fizikai munkát

- ne a divatot kövesd hanem legyen saját stílusod

2011. ápr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem akartam megkérni mást hogy lefotózzon. Ez az én stílusom. Minden nap gyúrok.
2011. ápr. 27. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!