Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedjek meg vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek meg vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban aki már egy ideje tetszik,de nem sikerült még megismerkednem vele.Volt egy időszak amikor ő is nézett engem,meg én is őt,de ez abba maradt,és azóta,már egy jó ideje nincs semmi.Előszöris azt szeretném megtudni hogy most akkor mi a helyzet?Tetszek-e neki vagy sem?Odamenni hozzá,vagy megszólítani nem merem,de arra gondoltam hogy vmi ürüggyel talán beszélhetnék vele.Szóval olyan "véletlen",nem pedig direkt odamenni hozzá.Na értitek,és remélem tudtok segíteni!:))
2011. ápr. 27. 18:31
 1/3 anonim válasza:
itt sok hasznos dolgot találsz [link]
2011. ápr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Én nem épp ilyenekre gondoltam,de jó ez is!

Mondok egy példát:vhol elhagyja a füzetét/könyvét,én pedig "véletlen" megtalálom,és csak az van ráírva hogy melyik osztály.Bemegyek,és "véletlen" pont hozzá megyek oda,és megkérdezem,hogy kié ez...stb.....


Tudom kicsit kacifántos,de remélem érthető vagyok:)

2011. ápr. 27. 18:51
 3/3 anonim válasza:

ez a link egy fa*zság, szépen szólva :DDD nagyokat röhögtem amikor olvasgattam. nem kell ennyire túlbonyolítani, ahogy itt leírják. ezt bizonyára vmi kielégítetlen tinilány írta akinek fingja nincs a férfi nemről,csak egyszer-kétszer ránézett egy fiú, és a kis agyában ilyesmik születtek.

erre csak egy jóbarátom szavait tudom idézni: "torzieren sie bitte :D:D"

2011. ápr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!