Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Festés van nálunk, és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Festés van nálunk, és egy gyönyörű festő srác dolgozik a létrán. Hogyan ismerkedjek meg vele?

Figyelt kérdés
Vannak bevált ötletek?
2011. ápr. 9. 07:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Reggel van. Kérdezd meg, nincs-e kedve egy kávészünetet tartani Veled? :)
2011. ápr. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

kináld meg kávéval


ajánld fel a segitséged


öntsd le "véletlen" a pólóját vizzel,és láthatod félmeztelen is:)

2011. ápr. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
a kávézás már megvolt, na aq félmeztelen tesét még nem láttam, de szendvicseket is készítek neki, nem érti miért vagyok ilyen kedves hozzá, na csak én meg azt nemtom, h ismerkedik-e fiúkkal is, vagy csak a hagyományos hetero? ez jó kérdés ....
2011. ápr. 9. 08:23
 4/14 anonim ***** válasza:
véletlen,rúgd ki a létrát alóla ,és máris az öledbe hullik
2011. ápr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 TOMAtm ***** válasza:
hát barátom ha hetero és nem ismerkedik fiúkkal akkor nagyon pofán fog vágni ha rámászol.készits be egy zacskó jeget a hűtőbe délutánra,biztos ami biztos
2011. ápr. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Homár!

Basszus az embernek ezek tükrében már azt is meg kell gondolni, hogy hova megy segíteni festeni

2011. ápr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ugyan, ne álszenteskedjetek, szopatott már engem meg tök hetero srác, és azt mondta, h állat jó volt ..... no comment
2011. ápr. 9. 10:00
 8/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg vállal-e testfestést. Szerintem ez tuti jó ötlet. :D
2011. ápr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
sztem frankón egynesen megkérdezem ha ketten leszünk, h nem akar-e megszopatni, semmi buzulás, csak szopatás
2011. ápr. 9. 10:23
 10/14 anonim ***** válasza:

"Homár!

Basszus az embernek ezek tükrében már azt is meg kell gondolni, hogy hova megy segíteni festeni"


Sőt, lassan már az utcára sem lehet nyugodtan kimenni, mert lehet, hogy kiszelel egy ilyen retardált homok. Lehet, hogy nálatok ez mást jelent, de ha egy fiú le akar szopni egy másikat, az kő kemény b.ziskodás. Fiúkat akarsz b.szni? Húzzál egy köcsög felvonulásra, b.zu bárba, vagy Hollandiába, de a normális, hetero férfiakat hagyd békén!

2011. ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!