Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit válasszak? (blahblahblah....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válasszak? (blahblahblah. Jeee. )

Figyelt kérdés

Végre találtam egy nagyon jó társaságot az osztályon kívül ahol sokkal jobban kijövök mindenkivel és sokkal jobb a légkör is. Most Május 6-7-8 kor megyünk kirándulni a csoportal, de én 7.ére megigértem hogy filmezek egy esküvőn.(ismerős)


1. Elmegyek a jó társasággal (Volna egy csaj akit a táborban felszednék a csoport tagja amúgy már vmi alakulgat:P )


2. Maradok és filmezek (nem kis összeget kapok ha filmezek)


Mit válassza??? :((( Mind2őt nagyon szivesen csinálnám...


2011. ápr. 27. 20:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mit válasszaK*
2011. ápr. 27. 20:44
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha elmész filmezni még nem lesz vége mindennek, szóval a másodikat javaslom és utána majd felszeded a csajt a földről:)
2011. ápr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Első azért jó, mert akkor egy bődülees partiban vennél részt, de nem biztos hogy össze jönnél a kiránduláson a csajjal.

A másodiknál pedig biztos, hogy kapsz érte bődületes pénzt, így mondjuk abból vehetnél valamit vagy meghívhatnád egy kávéra, vagy amit szerettek.

2011. ápr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is videózz, és hívd el a csajt legközelebb (vagy másnap, ha hazaért) randizni.

Legalább lesz pénzed egy fagyira. ;)

2011. ápr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát kb 18 ezer ft ről lenne szó
2011. ápr. 27. 20:51
 6/12 anonim ***** válasza:
2dikat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!15L
2011. ápr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
válaszd az elsőt és én elmegyek helyeted 18K ért filmezni.Meghivlak belöle egy sörre
2011. ápr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
túzz erősen!!!!
2011. ápr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
menj kirandulni,sztem ez nem annyira sok,h elhalassz egy nagy partyt:P
2011. ápr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

18ezer egy este alatt nem sok??? JEllemzően azok mondják akik nem értékelik a pénzt.

Én tuti az esküvőt választanám. Még ott is lehet, hogy összejön valami csajszi. :)

De a csajt még később is elhívhatod.

2011. ápr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!