Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit válasszak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit válasszak, valami tanács?

Figyelt kérdés
lassan 4 éve eggyütt vagyok a párommal még nagyon fiatalok vagyunk tizenévesek és hát sokat veszekszünk mostanában.ő nagyon sokat folyamatosan velem akar lenni ami persze nem baj csak én meg a barátaimmal is szeretnék lenni amit nem tilt,csak ha velük vagyunk vagy iszunk vagy szívunk ez nem tetszik neki amit meg is értek de nekem most ez jó,ki akarom élni magam még minden tekintetben,ő meg leköti minden időmet,nagyon szeretem és rengeteg mindent tett értem amiért nagyon hálás is vagyok és nem tudom otthagyni,de nem tudok dönteni hogy szórakozás a barátaimmal vagy vele menjek vásárolni hát nagyon izgalmas...-.-
2011. jan. 20. 18:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

"velük vagyunk vagy iszunk vagy szívunk ez nem tetszik neki"

Ezen én nem csodálkozok!

A helyében egy másodpercig nem lennék veled:S:S

2011. jan. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
szerintem a barátodat kéne választani mg a füves barátoknál kicsit jobb hatással lehet rád de azért néha a barátaiddal is lehetsz vagy mond a pasidnak h tanulsz és hagyjon egy kicsit
2011. jan. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg, de a párodnak igaza van. Tipikusan ráléptél az elhülyülés útjára..iszol, szívsz, ez nem kiélés, hanem a saját szellemi épséged és bocsáss meg,hogy ezt mondom, de értéked lerombolása is. Ezeket amiket most csinálsz soha nem mosod le magadról és értelmes ember nem vesz feleségül olyat, aki kábítószerezett.

Azon csodálkozom,hogy még a barátod nem hagyott el. Nyugi, ő fog szakítani veled, mert ő eszesebbnek tűnik, nem neked kell vele.

2011. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
én vagyok a pasi a kapcsolatban...dehát inkább most mint soha valamikor ki kell élni magunkat,de nem pont ez a lényeg hogy ő nem hagy hanem hogy leköt
2011. jan. 20. 19:05
 5/17 anonim ***** válasza:
A mondandóm akkor is ugyanaz..csak annyi változással, hogy épeszű nő nem választ kábítószeres társat. Tudom, hogy így van, mert sem én , sem a barátaim nem jönnének össze olyannal, aki valaha is kábítószerezett.
2011. jan. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
akor lehülyézed a barátnőmet??a fű nem kábítószer ember!gyógyítanak vele!kevésbé káros mintha leinnám magam
2011. jan. 20. 19:08
 7/17 anonim ***** válasza:

És mi az,hogy valamikor ki kell élni magad?? Ne haragudj, de a kiélés mióta egyenlő a tudatos rombolással? Én is élek, szingli vagyok, tanulok, szórakozom, pedig nálad idősebb vagyok, de érdekes módon sem én sem senki a környezetemben sosem kábszerezett.

Annyi a különbség, hogy mi is kiéltük magunkat, csak mi nem lettünk hülyék, nem leszünk nincstelenek, saját hibánkból nem lesz rossz a memóriánk és még sorolhatnám.

Ha tönkreteszed magad, ne várd, hogy bárki is szépen nézzen rád, szépen azokra néznek, akik legalább magukat nem veszik semmibe.

2011. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
de most ne ezen akadjál fennt,irhatnek valami mast akor ugy irom hogy a barátaimmal akarok lenni
2011. jan. 20. 19:11
 9/17 anonim ***** válasza:

Pont hogy nem hülye a barátnőd, ha emiatt veled veszekszik.

Olvasd csak el ezt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..

2011. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem kábítószer???

Beszélhetnénk róla :) Kábítószer, bővebben drog és illegális.

Barátnőd pedig nem hülye, hanem szerelmes beléd és ahogy ebből a szövegből lejön, téged próbál menteni, nem véletlenül nem tetszik neki ez a dolog, de ne hidd, hogy ezt sokáig el fogja neked nézni. Talán még egy darabig igen, de hamarosan észreveszi majd, hogy ő értelmes, okos lány és nem feltétlenül kell olyannal lennie, aki épp kiéli magát.

2011. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!