Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti csak olyan lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti csak olyan lányokkal jártok aki külsőre szép vagy olyannal is aki nem igazán szép, de viszont kedves meg aranyos?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 20:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszi, értem én, csak az a baj, hogy mindenki azt mondja hogy belsőre teljesen jó vagyok, csak külsőre nem tudom magam megállapítani, de úgy vagyok vele h akinek tetszem annak tetszem akinek meg nem akk nem! :D
2011. ápr. 27. 21:55
 12/16 anonim ***** válasza:
És nálad mennyire fontos a külső? Ha megkérdezhetem:) Sejtem a belsőt, de gondolom a külső fontos neked valamenyire vagy nem?
2011. ápr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A nők hihetetlenül meg tudnak szépülni egy kapcsolatban!

Volt már velem ilyen... elsőre egy szürke, épphogycsak átlagos lány... ahogy ismerkedtünk, egy idő után egyre szebb lett. Mondjuk egyre többet is mosolygott - de ettől függetlenül is.

2011. ápr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Egy átlagos külső tényleg nagyon meg tud szépülni, ha már ismerem az illetőt. Csak pár dolog tetszen rajta igazán...utána már csak az a fontos, hogy jól kijöjjünk.

Azért egy képet megnéznék. Ne mutatom senkinek, csak hát úgy még is többet tud mondani az ember :P



16/f

2011. ápr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Külső nagyon fontos
2011. ápr. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hát igen számít nekem a külső is! :D
2011. ápr. 28. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!