Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam rajta? Szerelmes vagyok és megtudtam, van barátnője.

Figyelt kérdés
17/l vagyok és most először vagyok életemben szerelmes /tudom kicsit gáz, de hát mit csináljak idáig komolyabban nem érdekeltek a pasik :D/. De most van egy srác, nme rég jött a suliba és már első látásra megtetszett. Nem egy osztályba járunk, de az egyik osztálytársam haverja, így már valamennyire ismerem, hasonló az érdeklődési körünk kicsit lökött, mint én :P, jókat nevetek a viccein, jól néz ki.. szóval TÖKÉLETES :D ...lenne... de megtudtam, hogy van barátnője x(( Pedig azt hittem, hogy lehet belőle valami, kicsit beleéltem magam és most annyira rossz!!! Semmi kedvem suliba menni, mert akkor megint látom és, ha ott van úgy még rosszabb... Mit tudok csinálni?? :(
2009. márc. 6. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:

én is voltam így.elmesélem a történetem röviden:1éve volt,anyumék beirattak tanulószobára,nagyon utáltam.De legalább volt egy nagyon helyes évfolyamtársam aki nagyon bejött nekem.Viszont ő akkor egy 1évvel idősebb lánnyal járt.:'(Mikor megtudtam totál kiborultam és mindig azt vártam,hogy mikor tudok elmenni a tanulószobáról.Végre szakítottak,és azt gondoltam,hogy lesz valami.De nem lett.Azután tényleg nagyon szomorú voltam.Nyáron beszélgettünk msn-en,poénkodtunk minden tök jó volt,de nem mertem randira hívni.Mondta a bnőm,hogy megbeszéli vele,meg is beszéltek időpontot.De ez nem jött be,mert mennem kellett orvoshoz:(és urána sem volt már alkalom mert kezdődött a suli.Szeptemberben megkérdeztem,hogy mért akart velem találkozni,és azt mondta hogy kényszerítették.Ezzel a mondattal teljesen megutáltatta magát velem.Azóta ha meglátom legszivesebben odamennék hozzá és lekevernék neki egy pofont.:(De nem tudom megtenni,és az gáz is lenne.


Egy esetleges megoldás lehet Neked,ha beszélsz az osztálytársaddal,és megkéred,hogy ha beszélnek terelje úgy a témát,hogy a csajokról beszéljenek.És kérdezze meg,hogy mit gondol rólad!Így megtudod.

Egyébként szerelmi bánat ellen nem is tudom mi a legjobb megoldás.Én ilyenkor csokit eszek és a kedvenc zenéimet hallgatom.Nem foglalkozok senkivel és semmivel,csak vagyok.

Remélem még összejön!Sok sikert!

14/L

2009. márc. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Az jó ötlet, hogy megbeszlem az osztálytársammal, h mit gondol rólam, csak az a baj, h bnője van és nem hiszem, h fog vele szakítani :S De 1 próbát megér :D

2009. márc. 7. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!