Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Hülye kérdésem volna de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hülye kérdésem volna de érdekel. Többi lent? .

Figyelt kérdés

ha az utcán meglátsz egy nagyon csúnya dagadt lányt : mire gondolsz?

pláne ha úgy van öltözve ami nem vmi előnyős,?..


2011. ápr. 27. 21:49
1 2
 1/15 nevesenkiii válasza:
Biztos van akinek bejon
2011. ápr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ránézek-"fúj de csúnya"- és tovább megyek

de persze van akinek jól áll, csak kevés az ilyen

2011. ápr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Arról, hogy csúnya az arca, nemhiszem hogy tehet. Persze sminkkel meg lehetne oldani, de az más dolog.


A dagadtságról az a véleményem hogy arról igenis tehet, igénytelenségre utal, hogyha valaki elhízik és meg sem próbál változtatni rajta. Persze eredhet betegségből is, amiről megint csak nem tehet.


A nem előnyös öltözetről nekem a feszes gatya és tüdőtanga jut eszembe, plusz a kártyaolvasó. Nos igen, ez is igénytelenségre utal.

2011. ápr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Arra hogy miért ilyen nehéz rávenni magukat a futásra, sportolásra.Okés hogy van némi fölösleg de azért van egy határ.
2011. ápr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
susan boyle unokája biztos
2011. ápr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én pl. nem vagyok a tipikus vékony lány, de adok magamra, magassarkú, szoknya, csajosabb cuccok, és hidd el, sokkal többen megnéznek az utcán, mint egy vékony lányt. :) Persze a kövérségnek is van határa, de ha az összhatás jó, akkor nem úgy néznek majd rá az emberre, hogy "basszus ez nagyon kövér és undorító"...
2011. ápr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 valaki a tömegből ***** válasza:
100%
Ez attól függ hogy hogyan oszlik a háj. Nekem direkt bejönnek a széles csípőjű lányok. ha van egy kis has, hát az még bele fér, csak ne legyen túl nagy. A nagyokn vékony lányok kifejezetten taszítanak.
2011. ápr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
igen, ez is egyénfüggő, valakinek bejönnek a 100 kilón felüli lányok is. én már megtanultam elfogadni magam, holott még csak 17 vagyok, és tényleg sikerem van a férfiak körében. :)
2011. ápr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 valaki a tömegből ***** válasza:
Kössz szépen xD Nem azt mondtam hogy százilón felüli lányok kellenek, csak azt hogy nem szeretem az agarakat.
2011. ápr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
Jajj, nem is rád értettem! :DD Csak hogy vannak olyanok is, akiknek a teltek jönnek be, másoknak meg már a széfolyósak (csak nem értem hogyan.. :S:D)
2011. ápr. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!