Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kövérségtől látszhat kisebbn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövérségtől látszhat kisebbnek a péniszem? Pocakos vagyok de haleadok pár kilót akor1-2 centivel hosszabb lenne? Vagy is nem hosszabb hanem előbújna a zsírpárnák alól. Lehet hülye kérdés de tényleg érdekel.

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdekes hozzáállás... Elgondolkoztál rajta, hogy mitől nőne meg? Átrendeződik a háj? bocsi.. Növeld az egódat inkább és fogyj pár kilót, hidd el jobban fogod megad érezni, és ne foglalkozz a méreteddel.
2009. szept. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem mackós a párom, és igen. Azt, amit a poci "eltakar", látszódna, ha fogynál. :) Nem hosszabb lenne, mert ugyanakkora maradna, de a husi nem "kisebbítené".

2009. szept. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben van, ez eléggé meggyőzött mivel a tapasztalat beszél és nem az okoskodás.:) Csak mert 11 kilót fogytam már 2 hónap alatt (még ugyan ennyit akarok de viszont úgy változás nem történt optikailag) Az alhasról akarok fogyni de futni nem tudok a térdem miatt ezért bicajozok napi 42 kilométert + este 6 után csak gyümölcsöt eszem.
2009. szept. 5. 20:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés,már én is gondolkodtam rajta. Bár nekem nem túl nagy a pocakom,de a péniszem tényleg kicsi (szerintem). Próbáld meg lenyírni a bozótot körülötte,attól is nagyobbnak látszik,és lehet,h a párodnak is tetszeni fog.
2009. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:) A sövénnyírás megvolt már. Én nem birom ott a szőrzetet se az asszonynál sem magamnál.
2009. szept. 5. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!