Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek, ez egy elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek, ez egy elég nehéz helyzet-számomra?!

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és szerelmes vagyok a barátnőmbe. Nem rég ismertük meg egymást.. Kb 2 hónapja. Azt mondta, hogy ő is nagyon megszeretett (de persze csak barátilag).. Tudja, hogy szeretem, bevalottam neki. Jól kezelte, ugyan úgy áll hozzám mint azelőtt.. De el kéne felejtenem :( De hogyan, ha szinte minden nap találkozunk... Azt mondta, hogy semmiképp ne zárkózzak magamba illetve nehogy megszakítsam vele a kapcsolatot.. Nem tudom mi tévő legyek.. Help :(
2011. ápr. 27. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet ő is akkar valamit tőled, csak nem vallja be.
2011. ápr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
dudák?
2011. ápr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem vallja be..? Amúgy nem tudom.. Nem hiszem, hogy ő hajlik a lányok felé... De kitudja, nem ismerem olyan régóta.
2011. ápr. 27. 22:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Mégis hány évesek vagytok? Inkább babázzatok, meg ilyen gyerekes játékokat játszatok.
2011. ápr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
17-18
2011. ápr. 27. 23:19
 6/11 anonim válasza:
Kinek a pap-kinek a papné. Én is éreztem már így. Hogy legszívesebben megcsókolnám a barátnőmet aki éppen mellettem ült. De ez nem helyes (mármint az én szempontomból).
2011. ápr. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ismerős kérdés. Ne légy l*zbi.
2011. ápr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ez nem választás. Szerintem minden lánynak van egy ilyen pillanata.
2011. ápr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor remélem ez nekem is csak 1 pillanat... Köszi szépen!
2011. ápr. 29. 19:53
 10/11 anonim válasza:
vannak esetek...most jelenleg a sajátomból inkulok ki...amikor nagyon megkedveletem a hawerom..és a suli után legszivesebben megöleltem volna..mert tök jó fej..meg mindig dumálunk röhögünk..tehát egyszinten vagyunk...de aztán rájötem h az olyan b**zis...és ezért nem tettem..de ebben még nincs is semmi baj..csak ha már mindig igy éreznék...akkor az tényleg gáz lenne...sztem neked sincs semmi komolyˇ" bajod" ...próbáld kezelni a helyzeted.. :)de ne legyél l**zbi ...azt a férfiak 70% még mindig elitéli.... :)
2011. ápr. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!