Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonyig meg szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonyig meg szeretnék szépülni/változni! Fiúm akkor jön haza külföldről. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Van már némi elképzelésem: mindenképp hajat vágatok előtte, meg egészségesebben kajálok, kevesebbet stresszelek, hogy a bőröm is ki tudjon tisztulni addigra. Tornázom is, hogy ne legyek plötyi, már egész szépen haladok pedig csak 3 hete csinálom de már látszik. Sajnos nincs olyan fogszabi, ami ilyen rövid idő alatt csodát tenne, így a fogaim nem válhatnak máról holnapra egyenessé. Vettem pár új cuccot, amik divatosak, jól is állnak és teteszenek is, illenek hozzám. Mit tudnék még tenni? Szeretném azt, hogy amikor hazaért, egy új/szebb barátnő fogadja! Hogy büszke legyen rám.
2011. nov. 14. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Kenj fel magadra 3m vakolatot és kész is a csoda.
2011. nov. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hehe :). Ám nem vagyok csúnya, de gyönyörú sem, de ez ok is így. Ő igy szeretett meg, neki igy vagyok jól. De én szeretném még fokozni ezt a jót.
2011. nov. 14. 23:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Én biztos nem vinném túlzásba a dolgot, hiszen hozzám jön vissza, nem pedig egy új barátnőhöz...
2011. nov. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem ha megleped egy brutális vacsorával meg egy szexi beválalós fehérneművel amitől elakad a szava, akkor tuti nyert ügyed van
2011. nov. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Folytatod amit csinálsz!!!! Szépségszalonba "át tudnak változtatni" embereket.
2011. nov. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fekudj le minden este időben, legkésőbb 10-kor! Igyál sok folyadékot! Napi 2-3 liter, ennek olvass utána, hogy a testsúlyodhoz mennyi az ideális!

Alvás és sok víz fogyasztása. Kipihentség, és méregtelenítés, a sejtek regenerálódásához kell sok vizet fogyasztani.

Kipihenten pedig mindenki sokkal szebb, nézd meg az embereket a tengerparton!

2011. nov. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak arra vigyázz, hogy olyat ne csinálj, amit a mindennapokban eszed ágában sincs rendszeresen megtenni, mert ha hozzászokik a jóhoz, lehet hogy azt fogja onnantól elvárni. Amúgy én is az új szexi fehérnemű + vacsora párosítást javasolnám.
2011. nov. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elmész egy plasztikai sebészhez
2011. nov. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!