Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreztek amikor szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztek amikor szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés

Ugy értem hogy tényleg a hasamban "pillangók" repkednek?:D

Tényleg minden percben görcsölök és nem tudok enni?

Minden percben rágongolni?

Hogyvan ez?:D

(értelmes válaszirokat pontozok fel!)


2011. ápr. 29. 07:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden percben Rá gondolsz, ha vele vagy a torkodban dobog a szíved :)
2011. ápr. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez van egy ideig, amit leírtál, folyton ott a gombóc a torkodban és dobog a szíved, nagyon jó érzés. De egy idő után ez elmúlik, mikor jobban megismered és csak nagy nyugalmat érzel, boldogságot és ez is jó.
2011. ápr. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
A f@sz felall, az esz megall. :) Kb ennyi.
2011. ápr. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első szerelemnél pillangók röpködtek a gyomromba, nem tudtam megszólalni, elment a hangom, görcsölt a hasam, remegtem stb... persze akkor boldog voltam, de most nyugalmat, boldogságot, biztonságot érzek a közelében és ez sokkal jobb.:)
2011. ápr. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ezt:

http://www.youtube.com/watch?v=iFx-5PGLgb4

Nézem lopva, ahogy a fürdőben serénykedik (cipőt pucol :D) és arra gondolok: "Milyen szerencsés csaj vagyok, hogy Vele lehetek..." -nagy sóhaj-

:) ilyesmi...

22N

2011. ápr. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen a rózsaszín ködös, fellángolásos dolog esete :)

Élvezd ki amíg lehet!

2011. ápr. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Először az enyémben is repkedtek, de aztán leszálltak, bebábozódtak, és gyomorfekély lett belőlük. Nem vicc, ilyen érzés a beteljesületlen szerelem.
2011. ápr. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!