Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem leszek neki elég jó?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem leszek neki elég jó? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nemrég beszélgettem azzal a pasival, aki tetszik nekem, és annyit mondott, hogy már nem kell fogynom. (Kb. öt éve elég gömbölyű lettem és most sikerült leadnom valamennyit.) Tudom, hogy jót akart, jól is esett, de utána arról kezdett beszélni, hogy vannak pasik, akik a telt nőket szeretik. Szerintetek mit akart ezzel mondani? Sztem: valójában ő még mindig teltnek lát, (tény, hogy nem vagyok sovány :-) és talán soha nem leszek neki elég jó????
2011. ápr. 29. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azt a "vannak pasik"-ot magára értette, hiszen azt mondta, hogy most már nem kell fogynod.
2011. ápr. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magadnak legyél elég jó, ne másnak! Atyám...
2011. ápr. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt szeretném, ha tényleg tetszenék neki, és nem csak megvígasztalni akarna, hogy minden rendben van a súlyommal. Arra gondolok, hogy neki valójában a vékony lányok tetszenek és csak azért beszéleget velem, mert tudja, hogy bejön nekem. Bonyolult :-)
2011. ápr. 29. 16:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerinted miért beszélget veled? Legrosszabb esetben is barátkozni akar. Ha nem akarna semmit, nem beszélgetne veled. Ilyen egyszerű. De amíg meg akarsz felelni neki, addig úgyse tudsz olyan felszabadultan hozzáállni, hogy elbűvöld őt. Ezért mondom, hogy magadnak tetszél, ne másnak akarj megfelelni!
2011. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!