Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy tanarunk, eleg fiatal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy tanarunk, eleg fiatal. Az osztalybol a lanyokat sokat tapizza es olelgeti. En sokat szoktam ba*tatni, es mondtam neki, h ezert biztos, h ezert nem en leszek a kedvence. Erre azt mondta, h ezt el varja tolem es elvezi. Ezek utan mit gondoljak?

Figyelt kérdés
Amugy nekem nem tettszik a tanar...
2009. febr. 18. 19:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Aze elfelejtettem irni,hogy 14 eves vagyok,8.-os.
2009. febr. 18. 19:47
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hiába fiatal a tanár,simán kirughatják ezért!!!!!!!!

Am szerintem ha tapizza a többi lányt akkor valószínűleg élvezi a "hatalmát" .NEked meg szerintem azért mondta ezt mert hogy valamivel visszavágjon.

2009. febr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ja es meg azt is elfelejtettem,hogy en vagyok az egyik akivel a legrendesebb es kivetelez velem...
2009. febr. 18. 19:52
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akiket tapiz mobil elő go igazgató...
2009. febr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%

Szia! Nyugi már csak fél év és ballagsz :)

Talán kibírod ^^

2009. febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Remelem:D xD
2009. febr. 18. 20:25
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Lehet,hogy csak "haverkodni" akart.Nekem is volt ilyen tanárom,de csak jófej akart lenni.Mindenféle hülyeséget mondott,meg viccelődött órán, néhányunkat közelebb engedett magához,mármint haveri szinten.Volt aki ezt félreértette,de volt aki meglátta benne az igazi arcát:azt akarta elérni,hogy élvezzük és figyeljünk az óráján jobban,mint mások óráján.Innen látatlanba a saját tapasztalataim alapján mondtam egy véleményt.Remélem ez így van és nem egy csak egy "olyan" tanárral van dolgod.

Egyszerű,nézdd a reakcióit,tetteit és ha őszintén figyelsz rá,akkor látni fogod a tisztes vagy nem túl tisztes szándékait.

Sok sikert,remélem azért tudtam segíteni!

2009. febr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom a valaszokat.
2009. febr. 18. 20:33
 9/12 anonim ***** válasza:
34%

Nehéz kérdés.

Ha olyan hajlamai vannak, mennie kell.

Ha csak az önbizalma kevés, és ezt próbálja így rendberakni - próbáljatok segíteni neki. Tartsatok ti egy kis távolságot, de legyetek elnézőbbek vele. Beszéljétek meg először egymással - aztán vele.

2009. febr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

EZ NEM NORMÁLIS! Mi anno gimiben rúgattunk ki egy tanárt azért, mert üzletet ajánlott: a lányok vagy leveszik a melltartójukat és kiteszik az asztalra és nem írat dogát, vagy nem veszik le és dogaírás. Természetesen a rib@ncok vetkőzni kezdtek. A tanár csak azokkal íratott dogát, akik nem vetkőztek. A nem rib@ncok 1. útja az óra után az osztályfőnök volt, majd az igazgató. A tanár repült a suliból. A rib@ncok meg osztályfőnökit kaptak, de én őket is kivágtam volna a suliból, mint macskát xarni. Ja és hogy minden frankó legyen, a szomszéd városban suliigazgató lett a tanár!

Ha egy csöpp eszetek is van, akkor irány az osztályfőnök vagy az igazgató. Aztán szembesítik az osztályt a tanárral. Na akkor kell kinyitni a szátokat és nem se*et nyalni! Aztán tuti eltávolítják a közeletekből.

2009. febr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!