Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SZerelmes vagyok nagyon rég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZerelmes vagyok nagyon rég és elég jó párkapcsolatban élek. De valamiért szokott olyan lenni velem, hogy nagyon szomorú leszek nemtudom, hogy miért de azt tudom, hogy ezzel kapcsolatos. Nektek szokott ilyen lenni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:

A párod vagy szerelmes azt mondod, vagy valaki másba???


Ha a párodba akkor néha a boldogság fájdalmas is tud lenni, ilyen az élet..túl lágy szíved van!

2011. márc. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
perzse én vagyok a páromba SZerelmes ez egyértelmü bocsánat ha rosszul fogalmazok. és köszönöm a választ és várom még a többit is
2011. márc. 15. 19:22
 3/6 Kései Sirató ***** válasza:
Esetleg tudat alatt attól félsz, hogy elveszíted őt. Vagy pedig megbántjátok egymást és ez okozza a szomorúságod.
2011. márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is vagyok így néhanapján. Nagyon szeretem a páromat és ő nekem az igazi,ebben teljesen biztos vagyok. De néha ha szomorú vagyok rajta töltöm ki a mérgem. Olyankor apróságok bántanak: miért nem vékonyabb, miért nem figyel rám többet, miért nem akar többet lenni velem...aztán ezen rágódok, és amikor betelik a pohár akkor rázúdítom az összes bajomat...ő meg csak pislog hogy egy órával ezelőtt még minden ok volt. Ilyenkor elég ha elmondom neki hogy min változtasson (úgy se fog, és el se várom tőle mert én így szeretem, de akkor ilyen lelkiállapotban kijön belőlem) és szent a béke. Nem akarom hogy változzon, mert így szeretem, csak ha mélyponton vagyok akkor ez jön ki belőlem. De ő ezt tudja és elfogadja és így szeret. Igaz nálam ezek a mélypontok ritkán jönnek elő.

Ha szereted ne foglalkozz ezekkel...olyankor alegjobb ha egyedül maradsz egy délutánra és átgondolod a helyzetedet. Nem biztos hogy jó rázúdítani a párodra, főleg ha úgy mint én nem is gondolod komolyan a dolgot.

2011. márc. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azt kérdezném tőled, hogy biztos szerelem amit érzel? Nem csak megszokás vagy ilyesmi?

"elég jó párkapcsolatban élek" < ez picit úgy hangzik hogy: hát, elmegy

Párod is ugyan így érez irántad, ahogy te? Mert ha úgy érzed, hogy Ő nem annyira ahogy te, lehet hogy ez okozza a szomorúságod.

De ha picivel többet írnál, hogy milyen is ez a kapcsolat...

De ha minden jól megy és happy, akkor nem tudom én sem miért vagy szomorú!?

2011. márc. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

erzel szomorusagot, miutan megnezted ezt a kepet?


[link]

2013. júl. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!