Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne ez a fura érzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne ez a fura érzés?

Figyelt kérdés

Lehet buta a kérdés , de igazából nem tudom mi ez az érzés :/

Kb 2 éve van egy srác akivel alkalmanként össze járunk egy kis "romantikázásra" .

Igazából mint szerelem sose érdekelt , úgy voltam vele , hogy jó ez így , kihasználjuk egymást ..

Nem rég lett neki egy barátnője és furán éreztem magam ... mintha második lennék vagy nemtudom , pedig nekem is amikor volt barátom sose szólt , sőt olyankor csak dumálgatunk ha találkoztunk stb ...

Ö anno össze akart vlm jönni de én nem akartam semmi tőle.

De mostanában mint ha egyre többet akarnék vele lenni /=

Fura ... mert közbe elég régóta szenvedek az előző kapcsolatom miatt ... Bután érzem magam .


2011. ápr. 29. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
AMORE AMORE ..... :)
2011. ápr. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alakulóban volt, vagy van nálad a szerelem érzése. Most verd ki a fejedből, míg nem késő / ha a srác kapcsolata komoly/.
2011. ápr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Általában "emel az adott ember értékén" ha barátja/barátnője lesz.Úgymond vonzóbbá válik.. Pl ha van egy fiú, aki hajt rád, de téged nem érdekel annyira és mondjuk becsajozik.. Észbe kapsz- hoppá, ennek a nőnek kell? NEKEM IS!!! -érzés kaphat el.. Bocs, nem tudom hirtelen pontosabban megfogalmazni.. :( De kb így gondolom.. De ez csak olyan fiúnál alakul ki, aki nem teljesen közömbös számodra alapból, mert ha teljesen közömbös, akkor nem érdekel, sőt még örülsz is, hogy megszabadulsz tőle..
2011. ápr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!