Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura érzés. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Páromnál lakok, és ő most külföldön dolgozik, már pár hónapja nem láttam, nem is tudunk nagyon beszélni, nincs internetközelben, a telefon meg drága, mert még nem EU-s országban van. Majd csak remélhetőleg Szeptemberben fog hazajönni. De én most úgy érzem magam, mintha szingli lennék.. :( Furcsa érzések kavarognak bennem, nem tudom már én sem mit érzek. Szeretem, de olyan furcsa ez az egész szituáció. Ilyen még nem volt velem. Egyik pillanatban kívánom, és úgy érzem ő a mindenem, kisírom a szemem annyira hiányzik, másik pillanatban meg jól esően bezsebelem a bókokat amiket kapok más srácoktól, de kihangsúlyozom, nem csaltam meg, és nem is tenném meg vele sohasem.:) A kérdés az, hogy szerintetek, amikor hazajön, akkor ugye elfog múlni ez az érzés?

A válaszokat előre is köszönöm!

20/L


2011. aug. 17. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
20 évesen kicsit korán vágtál bele az összeköltözésbe, nem?
2011. aug. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szeretjük egymást.:)

Eleinte távkapcsolat volt, de így döntöttünk.

2011. aug. 17. 14:21
 3/7 anonim ***** válasza:
ha szereted, ahogy mondod, akkor mi a gond?
2011. aug. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy ahogyan fent is leírtam, furcsa érzéseim vannak, mintha szingli lennék..Pedig tudom hogy itt vagyok, happy van, (vagy csak annak kéne lennem), de nagyon hiányzik. Ezért nem értem ezt a fura érzést.
2011. aug. 17. 14:24
 5/7 Death-Warrior válasza:
Erre a válasz rendkívül egyszerű. :) Ha teljes szívből szereted, akkor igen. :) De ezt magadban kell majd eldöntened, hogy elmúlik-e vagy sem. :) Rajtad Múlik...
2011. aug. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan jártam...Nekem is kiment párom egy időra külföldre,én is megkaptam itthon a bókokat,jól esett,hisz nőből vagyok...De ez nem jelenti,hogy máshogy viszonyulsz majd hozzá... Én is rengeteget sírtam,majd egy veszekedés után,többé nem hiányzott... Néztem csak ki a fejemből és nem értettem,hogyan lehet,hogy meghaltam nélküle,most meg ezek után nem is hiányzik... És akkor smároltam egy fickóval,lelki ismeret furdalás nélkül... Majd haza jött és eldöntöttem vége... Szét mentünk,azóta nincs senkim,nem is nagyon kell ,meg várom,még teljesen elfelejtem,hiszen,ha nagyon szerettem volna,nem tudtam volna ilyet tenni... Ezt belátom magamnak. Remélem segítettem:)
2011. aug. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm, a válaszokat!

Én ott voltam vele kint egy hónapig, én csak nyaraltam.

Bele voltam bolondulva, hogy mi lesz ha haza jövök? Hogy fogom kibírni? De előtte is erősnek mutattam magam, nem sírtam amikor utoljára öleltük meg egymást, és pont a tengerparton.. :') Hazafelé a kocsiban annál inkább. Megígértette velem, hogy nem fogok sírni, azóta csak párszor sírtam, amikor mindenből elegem lett. Utolsó, nekem nagyon sok lehetőségem lett volna félrelépni, de nemtettem. Olyan emberek akartak/akarnak engem, amilyen fiúkat elképzelni se tudtam eddig. De én tudom, hogy nekem csak Ő kell, nemhiába költöztem hozzá. Csak néha mégis furcsa, hogy nem együtt alszunk el, és nem találom reggel a párnáink közt. :)

2011. aug. 17. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!