Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan fura érzés! Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan fura érzés! Mit tegyek? L/15

Figyelt kérdés
A barátom 2 hete szakított velem (msn-en).. Oka azt volt hogy már nem szeret úgy mint régebben, szóval csak barátilag. Hirtelen jött és nagyon lesúlytott, sírtam sokat. Aztán mostanában ír (facen) szóval beszélgetünk de barátilag, haverilag. De még is rosszul esik hogy már nem az enyém.. Tudom hogy nem szabadna reményt éreznem. De sajnos érzek és ez nagyon fura érzés. Majd lesz egy találka.. de nem csak mi ketten leszünk ott hanem még jó pár haver. Attól is kicsit tartózkodok. Milyen lesz majd ott vele? Mint két barát!? nekem ez így nem tetszik.. amúgy ekkor találkoznánk élőben előszőr a szakításunk óta ( mert nem akarta velem ezt még megbeszélni élőben) ott lesz szerintem a családja is. Nem tudom mit kéne tennem. Néha feldobott vagyok, néha meg letört. Mit tegyek? Van-e még remény vagy valami? Kérlek segítsetek!
2011. júl. 26. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyu. Szerintem inkább ne reménykedj. Így nem eshetsz pofára. Tudom ilyenkor akaratlanul reménykedik az ember hogy hátha, még akkor is ha nem akarsz, de próbálj ezen felülkerekedni! :) És fel a fejjel fiatal vagy még lesz még neked másik pasid is! :)
2011. júl. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Argloss ***** válasza:
100%
Ne sírj egy olyan fiú után, aki még arra sem képes, hogy személyesen szakítson. Ha ilyet meg tud tenni, akkor nem sok érzés van benne... Azt sem érdemli meg igazából, hogy rá gondolj. Még ha lehetne vele újra összejönni akkor sem lenne értelme, mert hasonlóan lepasszolna megint, ha esetleg megtetszene neki valaki...
2011. júl. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Menj el a találkozóra. Ne érzékeltesd a volt pároddal, hogy még mindig akarod. Beszélgess vele, de kb. annyit mint a baráti társaság többi tagjával. Legyél vidám, kedves és szórakoztató. Ebből látni fogja, hogy mit veszített.


Én nem tanácsolnám, hogy bármikor is újrakezd ezzel a sráccal. Ugyan úgy lepasszolna, ha kedve tartja és csak újra fájdalmat okozna neked.

2011. júl. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vedd könnyedén. Fiatal vagy. Lesz még fiúd több is. Örülj, hogy most nincs senkid, így keresgélhetsz, ismerkedhetsz, érdekes barátokat szerezhetsz, amennyit csak akarsz.
2011. júl. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze értem én ezeket. Az eszem is ezt tenné, és tudom hogy nem érdemel meg, de amikor megtámadna a régi szép emlékek akkor nagyon rosszul leszek..:/
2011. júl. 26. 21:28
 6/6 anonim válasza:

Ugyan már hiszen fiatal van

Minek kotod le magad fiatalon?

Nekem a noverem ilyenvolt furt kellet neki pasi es majdnem mindennap sirt

szerintem meg ilyen fiatalon elvezd az eletet,jarj buliba,szorakozz

2011. júl. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!