Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányoknak bejön, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak bejön, ha egy férfi exhibicionista?

Figyelt kérdés
pl. Balatonnál szabad strandon meztelenkedni, erdőben szeretkezni, vagy ha nyáron dögmeleg van akkor otthon ruha nélkül lenni, ilyenek
2011. ápr. 29. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dögmelegben otthon levetkőzni exhibicionizmus manapság? Én ésszerűségnek gondolnám.
2011. ápr. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A nudizmust nem kedvelem, de ha kettesben vagyok a párommal úgy jó. Izgat is. Mások ne lássák. Úgy, hogy ez nem exhibicionizmus.Csak valami olyasmi.
2011. ápr. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó akkor az otthon meztelenkedést fejeljük meg azzal, hogy a szemetet is pucéran viszi le.
2011. ápr. 29. 17:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Te nem vagy normalis xDDD Biztos, hogy az exhibicionista ferfi tetszene egy exhibicionista lanynak, de egy atlagosnal nem hiszem, hogy "bonusz lenne"... XD
2011. ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mit értesz exhibicionizmus alatt. Nem feltétlen azt jelenti hogy szereti a pucér testét mutogatni. Érthető simán önkifejezőnek önmaga személyiségének megmutatójának. Én szeretem ha egy férfi kicsit szeret kiríni a tömegből. Szóval amíg nem közterületen lóbálja a himbilimbijét nem gáz.
2011. ápr. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Exhibicionizmus pl. hogy nekem szexuális izgalmat okoz, ha lányok meztelenül látnak.
2011. ápr. 29. 18:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudom hogy ezt is jelenti. Ha te speciel erre gondoltál akkor nem, az nem okoz nekem örömet ha a párom izgatja hogy más nők is látják pucéron xD
2011. ápr. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szóval nem lennél vevő egy kis meztelenkedésre tiltott helyen? :) Pedig elég izgi tud lenni, hogy jaj bárki megláthat.
2011. ápr. 29. 18:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyáron ilyen melegben mindig meztelen vagyok a lakásban és az udvaron is /Ffi
2011. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!