Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mit tegyek? Nem lesz bajom?

Figyelt kérdés
Belement a szemembe véletlenül a párom ondója. segítsetek lécci!!
2011. ápr. 29. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen? És? Tán segítsünk kimosni vagy az egyedül is megy? Vagy egyáltalán ez nem jutott eszedbe?


Lehet be fog gyulladni, lehet nem. Ha igen, orvos.

2011. ápr. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Elképzelem, ahogy az orvos megkérdezi, hogy mit csinált vele, hogy begyulladt.
2011. ápr. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Többször mosd ki langyos vízzel!! Utána visint használj ha kell. Ha kisgyerekekről hallucinálsz menj szemészetre!
2011. ápr. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
És most ott ülsz spermás szemmel?:DD Mosd ki ha még nem tetted meg és esetleg szemcsepp.Szerintem nem lesz bajod,de ha begyullad menj dokihoz.
2011. ápr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Gyorsan késsel vágd ki a szemedet, mielött elfertőzik és a szemeden keresztül megtermékenyít.
2011. ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az Ultra erős Mentolos sampon ment a szemembe, valahogy végülis túléltem. Csak kimosni tudod, meg csepegtetni szemcseppel. Mivel nyálkás az állaga az ondónak ezért többször sűrűbben amíg ki nem jön rendesen.
2011. ápr. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Langyos vízzel!
2011. ápr. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!