Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz valami bajom ha a nővérem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valami bajom ha a nővérem intim lemosóját használtam?

Figyelt kérdés

Ott volt a kád szélén, egy női alak van rajta, remélem nem csak nőknek jó.

Szappannal szoktam a farkam megmosni, de utána még lesz szaga amit el akartam tüntetni és a lemosóval sem sikerült, ilyen büdös szaga van ezt mivel lehetne eltüntetni?

Légyszi segítsetek komolyan kérdezem, nem akarom, hogy ha a barátnőm le akar majd szopni elmenjen a kedve mert nincs jó illata a farkamnak.


2011. júl. 25. 21:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
én a kutyám samponjával szoktam mosakodni ha nekemse lett semmi bajam akkor nekedse lesz :DDDDD
2011. júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

nanana!!!


Mi van akkor ha előtte éppen a pasijával volt, majd elment fürdeni és ott maradt a cucc a punciján, és azt mosva a keze által egy pici adag bekerült a flakonba, és te meg jobban felnyultál magadnak amikor te mostad.....minden lehetséges!

2011. júl. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

-ha szappannal, vagy tusfürdővel mosakszol az pont elég tapasztalataim szerint.


-bajod nem lehet tőle, de inkább ne csináld

2011. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem lehet,hogy a szappantól van??Próbáltad már a tusfürdőt??

Amúgy ha nem múlik menj el orvoshoz,biztos megmondja mitől van és ad rá vmi kencét.

2011. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A bűz esetleg lehet némi fertőzés jele, pl. gomba.

Előbb ezt kéne megszüntetni, és akkor a szag is eltűnik.

Ha közvetlenül fürdés után is érzed, akkor menj orvoshoz.

Sokkal kellemetlenebb lesz, ha a barátnőd le.op, és két hét múlva a doki ghonorreát talál a torkában, vagy gombás fertőzést. :(((

Az intim lemosótól nem lesz bajod.

2011. júl. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"és te meg jobban felnyultál magadnak amikor te mostad.....minden lehetséges!

"


Látom nem olvastad el a kérdést, srác vagyok.

2011. júl. 25. 21:41
 7/14 anonim ***** válasza:
de elolvastam!!
2011. júl. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 ekeke ***** válasza:
Az az intimbigyó savas, hogy a hüvelyt ne borítsa meg, ezért belül is használható. Neked nincs rá szükséged. A fütykös olyan amilyen, ha szappannal napi 1-2 mosdás bőr alatt körben is megvolt, te mindent megtettél. Ha valami csaj emiatt elzavar, nem érdemli a vesszőt.
2011. aug. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 ekeke ***** válasza:
Jahh.. volt egyszer egy csajom, aki nagyon szerette a tisztaságot. Egyik alkalommal már valahogy 3 napja nem sikerült fürdenem, alul már ilyen-olyan volt:) Letoltam a gatyát, odaálltam elé, megkérdeztem: szereted a tisztaságot? IGEN. Oké, nyald tisztára. Nem volt semmi gond:)
2011. aug. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 ptecus41 válasza:

Attól függ!

Ha a nővéred már menstruál te pedig nem, akkor lehet baj!

Mert 2 féle intim hab létezik!

1. menstruáció előtti és utáni nőknek

2. aktív korban lévő nőknek!


Ha egyszer használtad még nem lehet baj, sőt..

De ne csinálj rendszert belőle:)

2011. nov. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!